Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz ForRedGlory #199 üzenetére

    O dehogynem ;] Amikor 1 napot elhoztam, es ugyanigy nyomkodtam a 4s-t , az estere lemerult. Ez nem.

    Amugy mi a normalis uzemido? Csak mert nekem 3szor annyit bir, mitn amit itt dr. Kind irt. Lehet neki is hinni persze, mindenki maskepp hasznalja. En viszont annak hiszek, amit a sajat szememmel latok, es az pedig nem 10 ora, hanem vagy 30.

    Reinhardt: remelm nem gond,h ogy linkeltem az akkuhasznalatod .Szerintem tobb mint meggyozo, bar nagyon sokan read onlyk, es el is hiszik ami a cikkben van, ahelyett , hogy azokra hallgatnanak , akiknel nem csak tesztre van ilyen keszulek. (Felreertes ne essek, nem azt mondom, hogy nem lehet hinni a cikknek, hanem csak azt, hogy egy tesztelesi akkuidot maskepp kell kezelni, mint ahogyan egy atlagos hasznalatot. Az atlagos hasznalat pedig nem 10 ora akkudiot mutat, hanem tobbet. )

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák