Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kismaci

    tag

    válasz Remus389 #214 üzenetére

    Természetesen ez is ízlés kérdése, te abszolút Samsung fan vagy, részben érthetően, ha a készülék BELSŐRE gondol az ember, de a gagyi műanyag...

    PLUSZ: a Samsung előszeretettel játsza el azt, hogy kb. ugyanazt pakol a gépébe, de megvárja, mit csinál a versenytárs, aztán az utolsó pillanatokban farag rajta, hogy ő legyen az élen. Ez gyávaság és szerintem szánalomhalmaz.

    Kíváncsi vagyok, képesek-e megszerezni a prémium szegmens jobb ízlésű és igényesebb részét. Mert szerintem egy OLYAN házban lévő telefonra, mint amilyen az SGS2, biztos nem költ az ember lánya 180-190k-t, márpedig a Note és a Nexus is ennyivel jött ki.

    Ezt nem leszólásként írom, tényleg respect nekik, hogy tavaly valódi és tényleges iPhone kihívók voltak, mindenki velük hasonlította össze a készülékét, de az a ház és kivitel... ráadásul nem mondanám értéktartónak a telefonjaikat...

    (Összehasonlításul: én a 2009-es Leo telefonomat még mindig el tudnám adni 60-70k-ért. Egy Samu 2009-es modellt mennyiért veszel meg jó állapotban használtan?)

    (#231) Cyberpunk

    Hogy az a Mobiado - szigorúan szerintem - milyen ocsmány, de nekem a Tag Heuer 2 millás telefonjáról is ez a véleményem, hát az hihetetlen. Döbbenet, hogy valaki megveszi, mert akkor ha egyszerűen kezelhető, üzembiztos készüléket akarok és nem mókolnám meg ROM-olnék, akkor iPhone... hihetetlen, hogy ennek van piaca! :)

    [ Szerkesztve ]

    Ronda és fiiiinom!

Új hozzászólás Aktív témák