Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kismaci

    tag

    válasz Cyberpunk #184 üzenetére

    Szerintem jól el is rontották a telefon külsejét, de ez megint szubjektív. A kis "pengéből" biztos, hogy az eredeti verziót venném, mert pont a kecses szépsége tűnik el a nagy akksi miatt.

    Jó, tudom, hogy valamit valamiért és hogy ez is szubjektív...

    Újoncok, akik ide keverednek a cikk elolvasása után: olvassatok már vissza a fórumon, hogy vannak akik actually HASZNÁLJÁK a telefont, nem értem, mit kell itt az akku időn frettingelni, de tényleg!

    Mondjuk amikor én készültem megvenni a Leokámat, elég döbbenet volt még az, hogy egy-két naponta kell tölteni (előzmény telefon egy LG Secret :) )... de ez van, a nagy kijelző miatt. És értem, hogy vannak jövedelmi szintek, ahol ez a hűdedrága ilyen elérhetetlen kategória, de hagyjuk már abba a szörnyülködést egy frissen kijött abszolút csúcskészülék árával kapcsolatban!

    Az Almafónnál senki nem kérdezi meg, miért ilye b.ott drága még mindig?

    (#185) janes1976

    Azér', mert a HTC a prémium szegmensben ügyködik, a Samsung meg nem. Legyen bármilyen szép és szuper az SGS2, de az az abszolút igénytelen, műanyag ház (nekem nem jön be, olcsónak tűnik), nem adja a Samsung a prémium fílinget.

    Nekem ezért játszik a HTC. Nekem olyan telefon kell, amelyik jelenleg a leg előremutatóbb HW-rel rendelkezik és prémium kivitelű. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Ronda és fiiiinom!

Új hozzászólás Aktív témák