Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilyen_85

    senior tag

    válasz hurrikan #17034 üzenetére

    kicsit kezd elegem lenni ebből a "ha kifizetted te bajod" hozzáállásból, végül is mit is nyerek azzal, ha fizetek a programért és nem warezolok? :S

    Mert a terméktámogatást már nehéz lenne ide sorolni.

    az Order and Chaos-al is nagyon becumiztam, kb egy hónap után jelentkezett nálam egy bug, ami miatt az inventory-ból nem tudtam eladni a cuccokat, jeleztem a fejlesztőnek, 3-4 hétig terelték a témát, hogy biztos, hogy nem rootolt a telefonom, biztos nincs rajta főzött rom, aztán jöttek a telepítsem újra s hasonló elmés ötletek, minden levélre napokat kellett várni, majd egy héttel az előfizetés lejárta előtt jöttek egy csodálatos ötlettel... dobáljam el a cuccaimat s akkor lesz hely az újnak. Rákérdeztem, hogy akkor végülis miből lesz pénzem a játékban amiből fejleszthetem a karaktert... több levél nem jött, én pedig nem fizettem rá elő többet ... 1500 forint és egy hónapig tudtam játszani a játékkal

    Backstab, egy darab kaki volt az egész, szerencse, hogy akciósan vettem pár száz forinttért

    Horn, rpg-nek volt beharangozva megvettem 1500-ért s egy ramaty mászkálós ugra bugra szar az egész

    ShadowGun, hiába fut a dead trigger és a shadow gun deadzone is tökéletesen a shadowgun kilép rögtön azután, hogy kiválasztom a játék nehézségi fokát, írtam a fejlesztőnek, náluk tökéletesen fut, azért köszönik, hogy megvettem...

    most wanted... egyes részeken játszhatatlanul lassú, s őrjítő néhol... amikor időre kell beérned s levonást kapsz időben, ha hozzáérsz valamihez.... s persze levonást kapsz ha hozzáérsz a rendőrhöz is.... de a rendőrök egész verseny alatt megpróbálnak kilökni :F

    Szarnak a vásárlóra miután megvette a játékot :S

Új hozzászólás Aktív témák