Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iván_78

    csendes tag

    Hát újra itt:)
    No a 16.-napján meghalt telefonom, mely olyan dolgokat produkált amit még nem nagyon láttam kész lett.
    A készülék ami hibájával becsoszogott az E-care "boszorkánykonyhájába" egyszerűen használhatatlanná vált.
    A kijelző kezdte a furcsaságokat produkálni, de úgy hogy pont nem a kijelzőre gyanakodtam volna.
    Egyszerűen lefagyott, lemerevedett a megjelenített információ.(függetlenül hogy épp mi volt az)

    Én érdekességként tapasztaltam, hogy az első hibáknál egy újraindítás helyreteszi, de eljött egy átkozott reggel, amikor semmit nem tudtam tenni, hogy működésre bírjam kedves készülékemet.

    Csak a "mákosodás a kijelzőn, illetve semmi életjel.

    Ezek után jött egy fura ihletem, és erősebben megnyomtam a kijelzőt...-és láss csodát elém tárta az éppen aktuális információt.

    Mivel csak akkor mutatott képet amikor nyomtam a kijelzőt, így nem igazán tudtam a menüben navigálni sem.
    Ha navigáltam akkor nem láttam, de utána nyomásnál észrevettem, hogy a készülék elvégzi a házifeladatot, csak nem látom...

    No itt jött képbe az E-care, akikben nagyon kellemesen csalódtam.
    Múlthét pénteken adtam le, és ma értesültem a tényről, hogy holnap hozzájutok.

    A hiba az volt, hogy az alaplapi és a kijelző közötti rendszercsati nem volt a helyén, "leugrott", hogy mitől azt nem tudom, kérdeztem a szakembert aki szintén nem találkozott még ilyen jellegű hibával.

    Ezt a csatlakozóz egy spéci anyag tartja a helyén, így valószínű, hogy az összeszerelésnél lehetett valami kis bibi.

    Viszont amikor rákérdeztem kíváncsiságból, hogy hogy kerül ki a kijelző a One X készülékből az elég brutáll:)

    Spéci sütőbe rakják és felmelegítik, ez azért van, hogy semmi ne deformálódjon vagy törjön a szervizénél...-mondtam köszi, de ez az az információ volt, amire nem hiszem hogy szükségem lett volna...:)

    No a lényeg, hogy csütörtökön futározzák hozzám a készüléket, így várom már elég rendesen.

    De mint mondtam, mind időben, mint szakszerűségben nálam 5-re vizsgáztak.

    Persze még nem néztem meg a telót, de megnyugtattak, hogy semmiféle külsérelmi nyomot nem okozott ez a kis kalamajka.Illetve ha bármi nem kívánatos dolgot tapasztalok akkor várják a jelentkezésemet.

    Iván

Új hozzászólás Aktív témák