Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kismaci

    tag

    A tegnapi Mobilarena TV-ben is a kicsikét tesztelték, mutatták be.
    Kiderült, hogy 1.26-os szoftver van rajta - tehát xxar az akksi idő. Azt olvastam a pdafanclub-on a felhasználóktól, hogy a szoftver frissítés segített rajta sokat.

    Egyébként... folyamatos játékkal-nyomkodással úgy le tudom meríteni a Leo-t is, hogy ihaj. Pedig annak nem olyan a kijelzője... :D

    No meg ami feldühített, az a 6/10-es ár-érték arány. Drága Dr Kind, úgy mégis... mivel ez nem alma, ezért ennyi?! Ódákat zengsz róla, hogy milyen szuper, közben meg ennyire értékeled? Nem lenne baj, ha nem az lenne, hogy majd az iPhone 5 tesztjében a cca. 210k-s induló árra minimum eggyel jobb pontot adsz majd. Mert az iPhone, az iPhone... komolyan.

    Szóval jó teszt, de ennyire azért nem kellett volna az árát lehúzni.
    Ha HTC, akkor jajdedrága, ha meg Samu, akkor meg nem sok ugyanez az ár?! 177 induló ár egy ilyen csúcskészüléknél nem sok - én a megjelenés után két hónappal vettem a Leo-t KEDVEZMÉNNYEL 169-170-ért. Akkor az volt a flagship. Most meg a One X.

    Egy szó mint száz, a csúcskészülékeknél miért kell hasra esni egy 180k-s árcímkétől?! Igen, tényleg rengeteg, na de azért, ha végiggondoljuk, akkor az iPhone 4s még mindig bőven 190 felett van hivatalosan...

    Ronda és fiiiinom!

Új hozzászólás Aktív témák