Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • istnag

    addikt

    válasz Fitzgerald #41 üzenetére

    Rengeteg telefonom volt már Bedove,ZTE,Jiayu -vagy hogy kell írni- tól kezdve, lumia, lg, Sony, Samsung, IPhone n át a HTC ig. Egyikbol sem az alsó kategória, de mindig a HTC volt számomra a legjobb. Nem hiszem hogy a marketing vakított el , mert a HTC abban sem a legjobb. Inkább a tapasztalat az ami miatt mindig visszatértem a HTC hez. Az ár viszonylagos , ha megnézzük 2-3 hónappal később nem lesz drágább , mint a Samsung hasonló kategóriás telefonjai.
    HTC nél a felsokategoriaban példás a pl a frissítés kiadás, a szoftver egyszerű,gyors, a telefonok minőségi anyagokból vannak. Nincs annyi fjücsör mint egy samsungban, de talán pont ettől több. Sosem a legjobb a benchmark okban, de napi használatban gyorsak, jobban optimalizáltak , mint a vetélytársak modelljei. Én fan vagyok nem tagadom, de a fent leírtak miatt, nem a marketing miatt. Ha telefon akkor nekem 2 gyártó az ami kimagaslik a többi közül HTC és iPhone. Megértem ha másnak nem, csak én azt mondom pillanatnyilag nincs egy szinten pl egy csúcs HTC és egy Xiaomi. Nem akarok vitát kezdeni személyes tapasztalat véleményem csupán. :R

Új hozzászólás Aktív témák