Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    Erdekes az egesz cikk hangulata.
    Nekem tul fusztralo.
    A pozitivumok is itt, ott elvetve, eldugva eppen megemlitve jelennek meg a negativumok kidomboritasa mogott.
    Manapsag minden gyarto probalkozik ujdonsagokkal, hatha.
    Itt a meret, a minoseg es az optimalizalt android az, ami egy egyseget kepezve osszessegeben adja a felhasznaloi elmenyt.
    A kamera igen is boven az elmegy kategoria, csak tudni kell hasznalni, ezt tobb one-t probalt forumtars biztos meg tudja erositeni.
    A korabban emlitett g2 pl. szamomra hasznalhatatlan, szinte mindenhol akad, "receg", laggol.
    Ugyan erzodik benne a nyers ero (sd 800) de minek, ha egy 600-as szerkezet simabban, szebben fut?
    A hardver gyengeseget pl. egy iphone-nal miert nem hatranykent hozzak fel?
    Inkabb ereny, hogy a softver keszulekre szabasa peldaerteku.
    Itt miert nem?
    Vagy maradva az iphone-nal, nekem tovabbra is nagyon nagy hatrany a nyujtott 3,5 coll-os kijelzo. Ezt a keszuleket pl. emiatt miert nem kell lehuzni?
    Ar....
    Minden uj keszulek megjeleneskor igen magas aron indul (manapsag ez a divat), de nehany honap mulva beall a realis erteku ar.
    Erdemes megnezni, hogy mas hasonlo kaliberu keszulek ara hogyan debutalt...

    Osszessegeben sajat velemenyem az, hogy szep is, jo is ez a keszulek.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz AS #115 üzenetére

    Igy a videot latva azt mondom, semmi szegyenkezni valoja nincs a one max-nak a "kikialtott kirallyal" szemben.
    Sot nekem az UI is szebb, a samsungge puritanabb, es ha jol latom a bongeszo meg a flah-el egyutt is joval gyorsabb volt a htc-nel 800 ide, 3 gb ram oda...
    Arrol ismet.
    Nezzetek meg mennyi volt a n3 megjelenesekor! Kb. 30-35%-kal!
    Az az ugye nem volt sok.....
    A kepekrol tovabbra is az a velemenyem, hogy boven a vallalhato kategoriaba tartozik, sot a samsungot inkabb a tulszaturaltsag jellemzi.
    (vannak sajat kepeim s3 vs. One es s4 vs. One vonatkozasaban, igy utobbi mondatomat tapasztalatbol is irom)

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz ZollR #122 üzenetére

    Most neztem meg, a note3 240.000 forinttal nyitott itthon szeptember vegen.
    240e / 170e =70e, ami tobb mint 41 %....

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • HUTCHDB

    nagyúr

    a baj az, hogy sokan elvakultsagbol, duh-bol irkalnak....
    en, mint tobb generacios samsung buzi (s1, s2, s3, s4), aki 4 evig hasznaltam oket, most mar hTc-vel "nyomom"
    miert?
    mert raereztem az "izere".
    de ehhez hasznalni kell, ki kell probalni normalisan oket.
    a htc-t picit az iphone-hoz hasonlitanam, mert mindig kulonc volt, mast, egyedit akart kihozni a telefonjaibol, es ez mind a kulsoben, mind a belsoben megjelenik.
    meg anno win 6- on hasznaltam touch diamond 2-ot, de mar az is brutalis minosegu volt.

    amikor itt van nalunk regi samsungos baratom muveszur (aki ismeri, ismeri) -egyebkent s4-e van- es cserelunk telefont, o azonnal azt mondja, hogy hu de jol mukodik a telefonom, viszont en kb. 3 mp. utan rakom is le az ovet, es jovok ra, hogy miert is valtottam. mert egyszeruen kezbe venni, hasznalni, jobb a htc-t, es ahogyan mukodik...osszehasonlithatatlan....NEKEM.

    szoval hasznalni, tesztelni, kiprobalni kell a telefonokat, aztan lehet erdemi velemenyt alkotni...SZERINTEM.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz kbyte1024 #294 üzenetére

    ez egy komplett dolog, nem csak pl. a "szemmel lapozás" és hasonló dolgok teszik azzá.
    nekem inkább a fogása, megjelenése, (ami az UI-ra is vonatkozik) a használat közbeni általános és stabil viselkedése és ezek összessége alapján érzem úgy, hogy igen ez minőségi termék.
    nincs összecsapva sehol semmi, nem laggol, nem akad, jól optimalizált, mert ez használati élményben igen is fontos.

    szerintem minőségi telefon pl. ezen szempontokból a huawei P6 is.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés