Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dejvid8

    őstag

    válasz #70516736 #47 üzenetére

    Nem arról van szó, hogy az M9-hez képest drágább,hanem hogy a teszben az A9 árához 240 ezer forintot írtak(nem tudom hogy melyik üzletben nézték), pedig már megjelenéskor az expansys-ban 160-170k körül volt az ár.
    (#36) Ricardo
    Igazad van, ezeket az A szériás galaxykat nem nézegettem. Meg nem is konkrétan az zavar, hogy hova írják azt hogy túlárazott, és hova nem. Hanem az hogy másképp viszonyulnak egy Samsung telefonhoz, és másképp egy HTC-hez. Jó példa rá az M9. Az egész cikk arról szólt, hogy mert mennyire rossz mert melegszik,de nagyon melegszik,béna a htc mert melegszik. Közben meg nagy hülyeség az egész. El lett hitetve mindenkivel,hogy mert M9-et ne vegyenek,mert nagyon-nagyon melegszik. Igen, kicsit melegszik, úgy mint ahogy az összes többi csúcskészülék. A Samsung S6 hírhedt baja a RAM gond, hogy rosszul kezeli. Az miért nem volt megemlítve? Egyszerűen annyira ellenszevesen írnak meg egy HTC tesztet, hogy az valami hihetetlen. Divat lett fikázni.
    Nekem M8-am van, és igen, ez is melegszik. Mégsem ragasztották rá úgy,mint az M9-re. És el lehet olvasni az M8 tesztjét, ott tényleg elfogultság nélkül,normális cikket írtak róla(Legendd írta). És meg lehet nézni az M9-et... Csak a fikázás megy körülbelül.

    [ Szerkesztve ]

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Új hozzászólás Aktív témák