Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz sifarr #47 üzenetére

    Na de nem az általános bevételhez kell mérni, hanem, hogy TE mennyit fizetsz. Hogy értve kisebb bevétel? Van olyan díjcsomag, ami itthon drágább, mint egy kinti csomag. Miért a bevételt kell nézni? Azt kell nézni, hogy az előfizető mennyit fog kifizetni a két év alatt. Az iPhone 3GS-es egy 16 ezres csomagban 9900ft, tehát gyakorlatilag 0ft (legalábbis a készülék kártyafüggetlen árához képest ez = a 0-val) Tény, hogy kevés ember tudja ezt kihasználni, de ezért az árért kedvező percdíj jár, leforgalmazható havidíjjal, és a 2GB adatforgalom tekinthető egy mobilnet előfizetésnek is, amit PC-hez is használhat az ember, tehát szinte két előfizetésnek felel meg. Miért nincsenek hasonló árú mobilok hasonló áron?

    "Eltérő üzletpolitika. Voda magasabb áron is el tudja adni hűséggel a készüléket"

    Szerintem baromira nem tudják eladni, és pont, hogy nem erre a szegmense építenek. A reklámjaik is a gagyi olcsó mobilokról szólnak, a kedvezmények is inkább ott érzékelhetők. Én még egyetlen egy milestone vagy hero reklámot se láttam, a T-mobile viszont sokkal jobban nyomatja a drágább mobilok reklámait is, és persze olcsóbban is adják, mint a voda.

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák