Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    Üdv skacok :) Én pár napja használok egy x7-est. Ingyen vót a yetteltől (Kb 11 ezres előfizuhoz "már" ingyen adják) Egy Motorola moto X4-est váltott. Na a motorola az nagyon tetszett több mint 4 évig használtam,semmi baja soha,gyors vízálló stb. Sok helyen olvastam hogy nincs ebben Nfc,meg Fm rádió, pedig van 😃 Szilikon tokot viszont nem adtak a yettelnél hozzá :((( Olvastam máshol hogy csak 512 gb-ot támogat sd kártyába itt meg 1 tb van írva,passz még nem is néztem a dobozán se meg :DDD Értesítő sávra sok megoldás lehetséges, pl allul elhúzod az ujjad a kezelő gomboknál egy pillanat alatt megvan,és akkor egykezes használati módban simán eléri az ember :)) A másik meg én go launchert használok vagy 8 éve azon mindent is beállíthatok elrendezhetek ;) Ezek a gyári dolgok csak azért vannak hogy legyenek :DD Amúgy egy teljesen használható masina,a kijelzőjétől féltem mert az elődnek kb 460 ppi-s volt ennek meg 260 ppi körül,de azt kell mondjam észre sem veszem a különbséget :D A kamera tényleg szar :DDD de úgy sem hiszek abban hogy mobillal kell fotózni :N Egy olcsó fényképezőgép a megoldás... Az ára kb most 75 ezer azt viszont sokallom kb 50 nek kellene hogy legyen,de hát ez van ilyen időket élünk :( De ingyen nekem szuper :C Az akksi meg bírja hál istennek mert a motorola már hamar lemerült a kis 3000- es 4 éves akkujával. Eredetileg a moto G60- ast akartam csak az közben elfogyott yettelnél meg plusz 26 ban lett volna. De idáig nem bántam meg ezt a honort. Ha bírja akkor csak 2 év múlva cserélem le az újabb ingyen kapottra :C :R

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák