Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz jobbab #314 üzenetére

    Nekem is holnap jön. :))
    De azért ne siessük el, majd ha itt lesz a kezemben akkor megjött. :B

    Nekem épp nagyon kapóra jött, mert a mostani kínálatból kellett néznem nem túl drágán egy "jövőálló" darabot, és ezt a legolcsóbban még a Samsung A70 teljesítette. Megnéztem boltban az A70-et, nem vészesen péklapát, de tényleg jó nagy, a kijelző szép, de szintén kiállított Honor 20-al összevetve nem vettem észre nagy különbséget, sőt, az volt a gondom hogy a 2 telefont túlságosan is hasonlónak éreztem. :DDD

    Mondok jobbat, az összes kiállítottból(A50, A70, S10 és Note sorozat, Honor 20, Huawei P30 sorozat, Nokia 7.1 és természetesen az aktuális méregdrága iPhone-ok) csak a Nokia 7.1 lógott ki látványosan (amit azóta már kapni sem lehet), mert fura fapad volt a kamera szoftver és visszanézve gyengécske képeket is lőtt, kicsit akadozott (nesze neked stock droid), és emellé még melegedett is érezhetően. :( A többi meglepően hasonlóan reagált, nem volt akadás, épkézláb volt a kamera szoftver, jónak tűnő a multitask. Fogásra sajnos mindegyik csúszós érzékeny üvegtégla, a mai trendeknek megfelelően. :o

    Mindenesetre specek, és igényeim alapján jobbat nem tudtam felkutatni: jó akku, jó kamera (A70-nél várhatóan jobb), erős SoC, gyors háttértár, kellően sok memória (bár a Huawei memória kezelésétől előre félek :U ), jack dugó, értesítési led, tűrhető hangszóró (sajnos nem sztereó), USB 3.1-es C csatlakozó(természetesen A70 is 2.0, mert 2002-van még, nyilván, 128GB-os háttértárhoz ez illik :W ), és kutyafüle szalámi.
    Amit mindenképp sajnálok, hogy nincs olcsón vízálló telefon, sőt, még egy CAT S60 féle csapkodás biztosságot is bevállalnék. Ha lenne 200000 alatt..

    De leginkább megint az ár, telefonra sajnálom a pénzt. :B A70-re is húztam volna a szám, Honor 20, Xiaomi 9 SE már drága lett volna. Na most ehhez képest a View 20 gyakorlatilag egy nekem jobban megfelelő Honor 20, olcsóbban mint az A70 lett volna.

    Nem volt nehéz döntés. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák