Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    150-250 Euro-s kategóriában kedvencek:

    Xiaomi Redmi Note 5 - Ezt látom a legkiegyensúlyozottabb készüléknek ebben az ársávban, ráadásul az adott keret alját súrolja, ami önmagában is erőteljes szereplővé teszi

    Asus Zenfone Max Pro - hasonlóan az előző készülékhez, a teljeskörűsége szimpatikus, ráadásul kicsit nagyobb akkuval és NFC chip-pel szerelve

    Honor 9 - mivel nem volt megszabva, hogy használt vagy új okostelefonról van szó, nekem a P10 és a Honor 9 használtan belefér ebbe a kategóriába, és a kamera miatt ez is a kedvencek között van.

    Ami kifejezetten érdekel a Honor 8X kapcsán, az a következők:
    - mennyire használható még egy kézzel (csak bő egy mm-rel szélesebb pl a Note 5-nél)
    - van-e egykezes mód a szoftverben
    - a kamera gyenge fényviszonyok között milyen képeket lő (az f/1,8-as értéket öröm látni, de gondolom OIS nem lesz benne)
    - ha ki lehetne próbálni a készüléket pár órán át, fél óránként lefotóznám vele a Károly hidat sötétedésig, hogy lássam a kamera képességeit
    - mennyire ujjlenyomatmágnes a hátoldal
    - a mindennapi használatnak (karcok, zsebben nyomódás, egyebek) hogy áll ellen
    - aptX-es fülessel milyen a hangminőség
    - mennyire lesz tartós a szoftverfrissítés, illetve milyen ROM-ok lesznek hozzá 2-3 év múlva (ezt nem fogom mostanság megtudni)
    - a Honor 3X anno annyira megfogott első találkozáskor, hogy majdnem egy évig használtam (ami nagy időnek számít nálam), és kíváncsi vagyok, vajon ez a modell is ki tudná-e váltani ezt nálam
    - milyen piackutatások vitték arra a céget, hogy tovább növeljék a méretet (6,5"), ami mellé ráadásul kihoztak egy még nagyobb készüléket (valahogy inkább vártam volna azt ,hogy kihoznak egy 5,5" és egy 6,5" készüléket, nem egy óriásit és egy még nagyobbat)
    - megismerném az EMUI 8.1-t
    - milyen a készülék egy használt Mate 10 pro-hoz képest

    MOD
    Ha esetleg én lehetnék az egyik szerencsés, aki kimehet, próbálnék időt szakítani arra, hogy visszamenjek az ottani El Bario argentin étterembe. Akárki megy ki, javaslom, próbálja ki a helyet!

    [ Szerkesztve ]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • fateless

    veterán

    válasz gretzky77 #42 üzenetére

    Köszönjük az oldalnak, várjuk, hogy mesélhessünk...

    Gretzky, ugorj ki flixbus-szal ;) Alkalmanként 9 Euroért is lehet kapni jegyet, az nem sok érte. Persze a betonkockás "régi M7-es" út nem olyan nagy élmény, de a város tud kárpótolni...

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák