Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stinsonina

    csendes tag

    Mit jelent a számodra a Honor márka?
    A Honort eredetileg mindenki úgy ismerte, mint a Huawei almárkáját, mostanra viszont kinőtte magát egy teljesen egyedi, fiatalokhoz illeszkedő termékké. Nagyon jó az ár/érték aránya és a tulajdonságai is megfelelnek egy mai tini felhasználási szokásaihoz. Például a kiemelkedő szelfi kamera vagy a csinos hátlapok csalogatóak számukra. Ezért is néztem ki egy Honor telefont a régi utódjaként (habár én már lassan a bűvös 22-es számot taposom).

    Mit csinálnál, ha téged vinne ki a Honor Londonba?
    Még nem voltam Londonban, így a szabadidőben biztosan a lábamat nem kímélve járnám a várost a sok nevezetesség között. Készülne jó pár kép, és persze Instagram/Facebook bejegyzés, hisz nem minden nap viszik el az embert egy telefon bemutatóra. Eddig csak Instagram bejegyzéseken keresztül tudtam szemlélni ezeket a műsorokat, élőben még szuperebb lehet.

    Kiknek és hogyan mesélnél erről az utazásról?
    A családomnak és barátaimnak legelőször. Persze csak miután megböktem magam, hogy tényleg engem választottak ki?!
    Utána biztosan megosztanám a követőimmel a jó hírt, és készülnék az utazásra sok-sok poszttal, és a végén egy élménybeszámolóval is.

Új hozzászólás Aktív témák