Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eBeni

    tag

    Mit jelent a számodra a Honor márka?
    Eddig bárhol dolgoztam, a céges mobil kizárólag Samsung vagy Iphone lehetett. Ez alól 1 kivétel volt, 3 éve az akkori munkahelyem adott egy keretet, amiért bármilyen telefont megvehettem. Emlékszem, mindenki Iphone-t vásárolt, én voltam az egyetlen aki Honor 8-at. A kollégák mind a csodájára jártak és bizony elismerően csettintettek. Tudtam, hogy ezzel járok a legjobban. Anno mikor megjelent a Honor 6, az elsők között vettem meg magán telefonnak. Így számomra a tudatos, racionális döntést jelenti a Honor. A tökéletes ár-érték arányt.

    Mit csinálnál, ha téged vinne ki a Honor Londonba?
    Le kellene deal-elnem a gyerekekkel, hogy 3 napig nem látják apát, de egy játék emeletes buszért cserébe, biztos elengednének. Nagyon szeretek új emberekkel ismerkedni, így ha lenne rá mód, beszélgetnék a helyi Honor-os csapattal. Valamint a Fish & Chips és egy tipikus angol pub sem maradna ki a programból.

    Kiknek és hogyan mesélnél erről az utazásról?
    Munkámból adódóan minden héten írok egy cikket, így írásban egészen biztosan beszámolnék az átélt élményekről. A nagy márkák telefon bemutatóit mindig megnézem online. Libabőrös leszek, ha belegondolok, hogy személyesen is ott lehetnék egy ilyen eseményen. Ezt az érzést és a távol levők számára nem látható dolgokat fejteném ki részletesen, hogy egy kicsit közelebb hozzak egy ilyen bemutatót másoknak.
    Nem rendelkezem óriási követő táborral, de ha van rá lehetőség, szívesen írok róla a Honor által kijelölt felületekre.

Új hozzászólás Aktív témák