Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferelson

    tag

    Mit jelent a számodra a Honor márka?
    Számomra a Honor márka egyet jelent azzal az irányvonallal, ami köztudottan a kevésbé tehetős emeberek körében is biztosít olyan prémium, flagship telefonokat, amiket korábban azt hittük lehetetlen. Nagyon nagyon becsülöm a Honort, hogy ennyire kinőtte magát, és mindig képes top készülékeket gyártani a piac ezen szegmensében. Személy szerint én nem vagyok Honor felhasználó, de napi szinten követem az okostelefonok világát. Elmondhatom, hogy már első pillantásra érződik az a kiváló minőség amit a Honor belerak a készülékeibe. A design engem mindig lenyűgöz, a teljesítményről nem is beszélve. Általuk azok az átlagos emberek, akik sok mindent intéznek telefonon legyen az bármilyen feladat (e-mail, fotó, böngészés stb.) bátran számíthatnak a Honor készülékére, nem fogja cserben hagyni a felhasználókat, hiszen bivalyerős hardverrel és stabil rendszerrel bír az eszköz.

    Mit csinálnál, ha téged vinne ki a Honor Londonba?
    Hát először is nagyon örülnék magamnak! :) Még sosem volt lehetőségem külföldre utazni. Így amellett, hogy maga a tech rendezvény is mennyire érdekel, jó turista módjára azon fáradoznék (szó szerint), hogy minél több mindent láthassak. Esetleg helybeliekkel beszélgetni kicsit, hogy milyenek az ottani (általunk külföldi jólétnek emlegetett) mindennapok. Valamint csak fényképeznék és fényképeznék. :)

    Kiknek és hogyan mesélnél erről az utazásról?
    Nyilván a családomnak és szeretteimnek mesélnék róla. Bár először biztosan meglepődnének, de nem a tech részén, hiszen tudják jól a technológia iránti mániámat, inkább azon, hogy London??? :) Biztos vagyok benne hogy támogatnának, és nagyon örülnének az örömömnek, hiszen jól tudják mekkora álmom külföldre utazni, és ha még ebben az is benne van, hogy részt vehetek egy céges rendezvényen, hát akkor szerintem ez maga a kánaán! :)

    Ipad Pro 2018, Iphone X, Airpods, ASUS ROG STRIX GL503VD

Új hozzászólás Aktív témák