Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Victoryus94 #6 üzenetére

    Nagyszerű példa erre a 13 éves tesóm. A leírásomban látható hardverek jelenleg mind a rendelkezésére állnak neki otthon, de ő valamiért a telefonos játékokat preferálja. Kvázi mindent telefonon játszik(azt hiszem most a Jurassic Park™ Builder nevű játékra van rákattanva) és már mondta is, hogy karácsonyra a Honor Play-t nézte ki magának. Úgyhogy most valószínű ez lesz a karácsonyi ajándéka. :)

    Egyébként én értem őt is, mert naponta 1 órát buszozik a városba az iskolába és ennyit vissza. Én is ugyanennyit és ugyanoda utaztam, de akkor 10 éve nekünk még nem voltak okostelefonjaink és el sem tudtuk képzelni, hogy komolyabb játékokkal út közben játsszunk. Akkor ez bizony az én esetemben PC-n volt lehetséges, aminek egyébként nagyon örültem. Mára ilyen téren hatalmasat fejlődött az iparág és ezért megértem azt, ha valaki beéri egy okostelefonnal a PC helyett. Persze én még ha ott a konzol vagy a PC mindig azt preferálom, de hát úgy látszik változik a világ.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák