Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• st3v3np3t3r

őstag

LOGOUT blog

A Kirin 710-es chipsettel, 91%-os kijelző/előlap aránnyal, kettős hátlapi kamerával ,4 GB RAM 64 GB-os háttérárral 99 990 forintos bruttó áron került a boltok polcaira
    Én a Honor Play-t(ami sokkal erősebb,sokkal erősebb hardverű,szebb a kijelzője) alig 20ezerrel vettem drágábban...Egyedül talán a kamerája jobb a Honor Play-nél a 8X...ez a készülék kb. olyan 60-70ezres árfekvésen lenne jó áron...kicsit túlárazták középkategóriához képest

PH! app a GPlay áruházban/vaperina.com/Huawei P20 Pro C432 + GearS3 Frontier / Fujitsu T730 Win10Pro / Keep Calm Vape On / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

• marcee

addikt

Érdekes játék: vedd meg elsők között a 300€-os telefont, teszteld, készíts róla videót, reklámozd min. három percben, de úgy, hogy a fél világ megértse (hátha jól sikerül tényleg), ha te leszel a legjobb, nyerhetsz egy 59€-os kiegészítőt. Kihagyhatatlan ajánlat nahh!
    Nekem valamiért úgy rémlett, hogy a 128-as lesz 100e, a kisebbik meg ~90e. Minedegy, így is, úgy is gyengébb ajánlat egy Max 3-nál.
    szerk: rosszul emlékeztem, 100 és 115e volt a korábbi hírben is, akkor meg már inkább a Poco...

[ Szerkesztve ]

\m/

Hozzászólok Aktív témák