Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-06-03 18:17:06

Mobilarena

Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5701) svgyula válasza qltsar (#5700) üzenetére

svgyula
(őstag)

Ahogy írod! Nekem is most jött meg. Reggel még semmi most meg egyből beugrott és már tölti is lefele.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! STF-L09

(#5702) modflow válasza qltsar (#5700) üzenetére

modflow
(őstag)

Nekem is megjött, van kicsi és full update is!

(#5703) Albi001 válasza modflow (#5702) üzenetére

Albi001
(kvázi-tag)

Milyen előnye/hátránya van annak, ha a full-t rakom fel?

(#5704) modflow válasza Albi001 (#5703) üzenetére

modflow
(őstag)

Nem tudom. :)
De én mindig azt teszem fel.

(#5705) nrg_52 válasza Albi001 (#5703) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Elviekben semmi. A kissebb csak azt teszi fel ami valtozott, a nagy meg mindent ujrahuz, vegeredmeny ugyanaz.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5706) Albi001 válasza nrg_52 (#5705) üzenetére

Albi001
(kvázi-tag)

Értem, köszönöm. Én is mindig a full-t szoktam. Jó lesz eztán is.

(#5707) akibor000

akibor000
(tag)

sziasztok! mi van az androidos appal? nekem jopár napja nem müködik. ma akartam egy uj tablaetra feltelepiteni a marketből,de nem sikerült.

(#5708) bedibazsa válasza akibor000 (#5707) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Nem tudom, nekem a Honoron 1 hete szarakszik. Csináltam FR-t és utána is rossz volt. Alig tudtam a könyvtárból feltelepíteni az appokat, plusz frissíteni sem engedett. Nagy nehezen egyesével, apránként sikerült, de most sem tökéletes. Ezek szerint nem a telefonnal van baj.

(#5709) baandii

baandii
(senior tag)

sziasztok,

az úgy normális hogy ha a telefonon az alvó mód 15 másodpercre van állítva és ha pl az instagramon mondjuk egy videot nézek ami több mint 15 másodperces akkor a kijelző kikapcsol?? magyarán ha videot nézek a telefonon a képernyő kikapcsol 15 másodperc után...

(#5710) svgyula válasza baandii (#5709) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Ha "ablakban" nézed akkor normális mert nem érzékel tapizást. Ha teljes képernyőn akkor az engedélyeket kell átnyálazni mint az app mint a lejátszó felületén meg az energia takarékos beállításoknál!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! STF-L09

(#5711) modflow

modflow
(őstag)

Láttátok, van új FF.
Most, amikor szuper gyorsan jön OTA frissítés is.

(#5712) svgyula válasza modflow (#5711) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szerintem készülnek az újévre, ez lesz a petárda :DDD Azt ne kérdezd melyik újévre arra amit mi ünneplünk, vagy arra amit a kínaiak.

[ Szerkesztve ]

(#5713) plck

plck
(tag)

Sziasztok.
Csak nekem keveredtek össze a Gmailes és a céges naptáram?
Ugyértem ami eddig csak a Gmailes naptáramban szerepelt, az bekerült a céges naptáramba, ezáltal duplikálódott.
Van erre valami gyors és egyszerű megoldás?
Ja és a Google naptárat használom, nem a telefon gyáriját.

(#5716) gabor.vig válasza plck (#5713) üzenetére

gabor.vig
(fanatikus tag)

Szia,

nekem már régebben összekapcsolódott a kettő.

(#5717) Carline válasza gabor.vig (#5716) üzenetére

Carline
(őstag)

Sziasztok!
A legutolsó .378-ról van rollback rom nougatra?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#5718) bedibazsa válasza Carline (#5717) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Heló! Én néztem HiSuite-tal, azon keresztül nem lehetett rollback-et csinálni. Miért szeretnél visszamenni? A 378 eddig a legstabilabb nekem.

(#5719) Carline válasza bedibazsa (#5718) üzenetére

Carline
(őstag)

Csak érdekel van-e visszaút.

(#5720) Makett1987

Makett1987
(újonc)

Sziasztok!

Bocsánat a láma kérdésért, de nem találom az erre való beállítást....
Olyanban kérnék segítséget, hogy, hogy lehet megoldani azt, hogy ha bluetoothos fejhallgatót párosítok a telefonhoz(honor9) és youtuben hallgatok zenét és kinyomom a kijelzőt ne álljon meg a zene?!

Nem találom :(

Köszi előre is.

ui. Jöhetne már az android 9 :)

(#5721) Carline válasza Makett1987 (#5720) üzenetére

Carline
(őstag)

Youtube Vance amit keresel. Az zárt képernyőn is játssza tovább a médiát.

(#5722) Makett1987 válasza Carline (#5721) üzenetére

Makett1987
(újonc)

Köszönöm :) pacsi :K

(#5723) qltsar válasza Makett1987 (#5722) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

En helyette a Kiwi Browsert ajanlanam. Chrome helyett ezt hasznalom, Nightmode, AD Bl, es barmilyen videot (nem csak youtube) megtart a hatterben. Chrome dev vonalra alapszik.

[ Szerkesztve ]

(#5724) bontabela73

bontabela73
(kvázi-tag)

Üdv mindenkinek!

A telefonon lévő egyik gyári értesítési hangot keresem. A neten találtam Honor 9 gyári csengőhangokat, értesítési hangokat, ébresztőket, egyéb hangeffekteket, de ez a fájl nincs egyik gyűjteményben sem. A fájl neve: Mushroom.ogg

Valakinek megvan esetleg ez a fájl?

Előre is köszönöm!

(#5725) svgyula válasza bontabela73 (#5724) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Én csak ilyet találtam

(#5726) bedibazsa válasza svgyula (#5725) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

A telón full más.

(#5727) zhorvath

zhorvath
(fanatikus tag)

Fájó szívvel itt hagyom a topikot, átnyergeltem egy Xiaomi Mi Mix3-ra. :) Sziasztok!

(#5728) plck válasza zhorvath (#5727) üzenetére

plck
(tag)

Irhatnál majd tapasztalatot, hogy milyen a szoftver az EMUIhoz képest. :)

(#5729) diegho válasza plck (#5728) üzenetére

diegho
(PH! nagyúr)

Kollégámnak 2s van és rengeteg szívás van vele. Olyan szoftveres hibákat produkál nála, amit egyik korábbi xiaomi modellel sem tapasztaltam. A 3s talán jobb.

(#5730) svgyula válasza zhorvath (#5727) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Sok sok szerencsét kívánok! Nekem pontosabban a bátyámnak pár hete volt tapasztalata egy saomi note 4-el kb 3 napig volt nála és ment vissza a honor 7 lite telójához! Én nem használtam de ő azt mondja hogy nem ér semmit!(69 éves) A lánya kint él Írországban neki most van a harmadik saomi és kb 3 havonta próbál egyet de húsvétra már biztosan másik márka lesz neki :DDD Szóval még egyszer sok sok szerencsét a telóhoz! Nekem mindig ki fog esni ez a "márka" a keresési listából. De hát kinek a pap kinek a papné nekem meg a lánya ha lehet.

(#5731) zhorvath válasza svgyula (#5730) üzenetére

zhorvath
(fanatikus tag)

Szia!

A Note 4 egy 2017-es modell, 6-os Androiddal.
Gondolom Redmi Note 4, amiről tudható, hogy a Xiaomi low budget márkája volt.
Idén a Redmi önálló márka lett, és ugrottak 1-2 szintet.
A MI Mix3 nem összehasonlítható a Note 4-gyel szerintem. :)
Teljesen meg vagyok elégedve vele.

Minden működik rajta és azonnal.
A kamerája elképesztő, a szuperlassított videótól hanyatt esel.
Nincs notch, az egész telefon majdnem kijelző.

Vezeték nélküli töltés sem kutya.

Amúgy első Saomi telefonom, eddig én sem voltam elájulva.
De azért a Mi 8, Mi 8 Pro, Mix3 odab@sznak rendesen. :)

Nem fogok visszatérni a Honorhoz, ez tuti. :)

[ Szerkesztve ]

(#5732) nrg_52 válasza svgyula (#5730) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Asszonynak note 4-e van mar egy eve, arahoz kepest (harmadannyiba kerult, mint a h9) teljesen hibatlan, meg egyszer nem panaszkodott ra. Neha en is a kezembe kapom, es mindig megdobbent, hogy milyen gyors. Nem kell oket leirni, nagyon jonnek felfele. 3 nap marha keves arra hogy megszokj egy telefont, szerintem nem adott eleg idot neki. En siman vennek mi8-at, vagy prot, brutal jo telok.

[ Szerkesztve ]

(#5733) bedibazsa válasza nrg_52 (#5732) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Ezzel egyet tudok érteni. Anyumnak a nyáron vettünk egy Redmi 5 Plust, volt vagy 55 rongy, de fürge, megbízható, igényes teló. Mondtam neki, hogy cserélje el velem a H9-re, de nem akarja. :D

(#5734) svgyula válasza zhorvath (#5731) üzenetére

svgyula
(őstag)

Már bocs, hogy nem adok neked igazat mert én üzemeltem be azt a telót és 7-es droid van rajta mint a h7-en. Már akkor mondtam neki, hogy ez nem lesz egy jó ötlet. A harmadig teljes fagyás után nem sok hiányzott a megtaposásához. Az én kezembe csak addig volt amíg beüzemeltem mindent DE nekem elég volt az is! Annál még a egy samut is szívesebben használnák. De nekem nem kell dicsérni és főleg nem itt! A saját fórumában kell. Aki kíváncsi ott elolvassa. Ez azt hiszem így a korrekt.

(#5735) Divinity válasza svgyula (#5734) üzenetére

Divinity
(senior tag)

-1

Elég megosztó a vélemény a MIUI-val kapcsolatban az tény de amit te írsz abszurd. Vagy kifogott egy hibás darabot vagy csak hülyén használta és minden eszköz így működik a kezében.
Dicsérni meg pont itt kell nem a saját topikjában mert ott általában a használók vannak azok meg, emberi mivoltukból adódóan, kevésbé vallanak be problémákat ha kiadták érte a nagy pénzt.

.sign{ display: none; }

(#5736) zhorvath válasza svgyula (#5734) üzenetére

zhorvath
(fanatikus tag)

Nem baj, ne adj nekem igazat, nincs ezzel semmi gond.
Nem neked dicsértem, csak reagáltam a fikázós bejegyzésedre.
Részemről a téma lezárva, ezennel ünnepélyesen elhagyom a topikot.

A helyesírásodon még csiszolgass egy kicsit! :)

(#5737) bedibazsa

bedibazsa
(fanatikus tag)

Mit szóltok a Honor View 20 itthoni árához? 209 ezer Ft. Szerintem beteg. Ha ilyen árakon mennek majd a következő Honor mobilok, tuti felejtős lesz és más márka lesz a H9 utódja.

(#5738) barisssa

barisssa
(tag)

Tegnapi cikk: Honor 9 - Pie
Valami készül?! :DDD

- Honor 9 Blue -

(#5739) bontabela73 válasza barisssa (#5738) üzenetére

bontabela73
(kvázi-tag)

Pont ezt olvastam én is, gondolkodtam is, hogy ide a fórumra belinkelem. Háthat lesz Pite. Óvatosan optimista vagyok, mert a Huawei P9-nél is volt Oreo béta Kínában, és sok helyen írták, hogy globálisan lesz majd a stabil verzió. Végül, csak Kínában kapott az említett modell Oreo frissítést.

A Honor 9, több más modellel együtt bekerült a Google Project Treble-be. Több forrás szerint ez azt jelenti, hogy a Honor 9 alkalmas arra, hogy még egy főverzió frissítést kapjon.

Majd meglátjuk.

(#5740) bedibazsa válasza bontabela73 (#5739) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Plusz az asszony H8-a is kapott hivatalos Oreot. Hátha...

(#5741) nrg_52 válasza bedibazsa (#5737) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Telintve milyen arak vannak manapsag, szerintem nem sok erte. Nem egy xiaomi arban az igaz, de ok is biztos dragulni fognak sajnos. Egy ajfone fel millaert, na az beteg.😂

(#5742) bontabela73

bontabela73
(kvázi-tag)

Jön a Pie!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5743) TigerDzsó válasza bontabela73 (#5742) üzenetére

TigerDzsó
(lelkes újonc)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.