Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz qltsar #5238 üzenetére

    Hát ez ennyi próbálkozás után már jó kérdés :B nem számoltam meg de lehet vagy ~50 frissítés a B120-tól a B375-ig bezárólag. Bár az utolsó a listában dátum szerint a B372 :F nem is értem ennek az egésznek a logikáját! Anno' a honor 6-nál volt két ág egy stabil és egy fejlesztői de ott legalább lehetett követni és ha valaki át akart menni a másik ágra akkor volt rendesen jelölt file csomag. Most azt nem értem, hogy a 368 letöltött csomagra is hibát dob amikor most is az van fent.Lejön minden rendesen de amikor lejött akkor csak van mint a befött és foglalja a helyet de az alkalmazásból tovább sehova nem lehet lépni. Így marad az áthelyezés az SD-re ami persze "update.zip" állományként nem csinál vele semmit ha kicsomagolom akkor egyből látja, de beledöglik a frissítésbe és mindegyikkel ezt csinálja. Igaz a háromgombos módszerrel még nem próbáltam frissíteni. Azt nem értem ezek az állományok honnan jönnek? Amikor megjött a teló a hisunyi egyből talált frissítést és a többi simán lejött OTA-n. Akkor ezeket miért nem lehet leszedni a telefon beépített frissítő alkalmazásával?

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák