Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bailey

    senior tag

    Nekem sem lett semmi baja a régi Honor 9-nek 1 év alatt. Remélem az újjal sem lesz ilyen gond. Viszont az egyik youtube tesztben mutatták, hogy a hátlapi üveg egyik sarka megrepedt 1-2 nap után, pedig állítólag nem ejtették le, nem ültek rá, vagy hasonló. De lehet, hogy az a készülék anyaghibás volt, ezt tippelték ők is. Én a régi Honor 9-re Nillkin H+ üveget tettem előre. Előtte kipróbáltam többféle üveget, vagy fóliát, de egyik sem passzolt rendesen. A fullos fajtát nem szeretem, mert sok helyen írják, hogy az csak a széleken tapad, és egy idő után feljön. A többinél meg levegős a széle, és én nem bízom a folyadékokban. Viszont a Nillkin üveg szinte tökéletesen passzolt rá, nem lógott bele a kijelzőbe a széle, így nem zavarta a képet, ráadásul, csak az alsó sarkán volt alig láthatóan levegős a széle, talán mert bénán tettem fel, de egyébként szinte tökéletesen passzolt. És több mint fél év alatt sem ment bele semmi kosz a levegős részen. Az új Honor 9-hez is rendeltem egy ilyen üveget, de még nem jött meg. Remélem azt is fel fogom tudni ugyanúgy tenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák