Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz qltsar #4867 üzenetére

    "majd twrp, HuRUpdater, magisk, proto8 kernel megy fel ra"

    No fel is mentek a b368-ra, (utana appok vissza mybackup pro-val):
    - twrp es magisk ez alapjan
    -- twrp-ben mukodnek a gombok, a flash-eles es a wipe cache/dalvik opciok, a tobbit meg nem probaltam (fixelt kernel-t nem igenyelt)
    - proto8 kernel, (+ Spectrum apk/Injector/Profiles, init script, theme)
    -- fast charging muxik, most balanced profilon megy, meglatjuk hogy muzsikal kb 1 het mulva, s majd kiprobalom a Battery-t osszehasonlitas kepp
    - xposed guide, az apk pedig innen
    -- ez nem systemless verzio
    -- nalam nem volt bootloop
    - HuRUpdater (ezt csak akkor kell flashelni, ha masik romot akar feltenni az ember)
    - par erdekes app, hatha valaki nem ismeri oket:
    -- adaway (system wide reklam blokkolo)
    -- Jasi (Uret) Patcher (elsosorban emiatt kellett xposed)
    -- Weather Now (ezt valamiert nem talalom mar a play store-ban, igy apk-bol tetten vissza)

    @nonsen5e: olvastam a leirasod is, itt vannak osszegyujtve stock kernelek, recovery-k, ramdisk-ek.
    A twrp-s metodusra a proto8_kernel-xposed-hurupdater miatt esett a valasztas.

    2 kerdes:
    - viper4android van 8.0-ra?
    - hogy a rakba tudom beallitani, hogy a lockscreen-en is ugyanaz (!) a live wallpaper jelenjen meg, mint az asztal hattereben??? (weather now) (a jo feneert nem talalom a beallitas :) )

    "Igen, ha továbbra is adnak ki Kirin 960 / 659-es telefonokat, minden további nélkül. Ezért nyitható vele pl. a P20 Lite- is. 970 (összes flagship) meg a következő entry level Kirin 660? nem lesz nyitható."

    Hmm.. Ez biztos? Es miert?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák