Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zebra23

    csendes tag

    Kb 1 hete váltottam én is oero-ra.
    Tapasztalt valaki hasonló bluetoothos hibákat:
    1. Mintha gyengébb jelerősége lenne a telefonnak. Bluetooth-os autó rádióval meg meg akad a zene lejátszás.
    2. Mi Band2-vel használna nem működiknek az éretesítések egy idő után. Se telefon se app se gmail stb..
    Bekapcsoltam azbikon-t hogy látszódjon hogy kapcsolódva van-e, szokszot még az ikon is eltűnik..
    3. A Mi fit mellet Mi Band Tool is van telepítve.
    Ebben sem működnek egy idő után az értesítések.
    4. A bluetooth sceduler kikapcsolni kikapcsolja de vissza már nem tudja a BT-t.

    A jelenség a követlező:
    A telefon jelzett de a mi band nem. Ha a képernyőt felébresztettem ujj lenyomattal vagy power gombbal egyből jelzett. Kb 1-2 óráig minden rendben van majd újra csak képernő bekapcsolásra jelzi az utolsót.

    Amit essog próbáltam, de nem segített:

    A beállítások -> indításnál kézi állítottam a mi fit, mi band tool és az összes alkalmazást mitől várok értesítést, pl gmail, messenger
    Beállítások -> alkalmazás és értesítések -> optimalizálás mellőzése itt szintén engedélyeztem a fenti appokat.
    Update után cache particiót töröltem, factory restet nem volt sok alkalmazásom nem ment a felhőbe, bacipra még nem volt időm.

    Amit még észrevettem hogy a menüben fel le mozgatva és a főképernyőn lapozva mitha akadna..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák