Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chelsi

    csendes tag

    sziasztok, pár napja jött meg nekem is a készülék :) eddig szépen, akadásmenetesen fut rajta minden, egyedül az akkumulátor üzemideje aggaszt egy kicsit. Mintha kicsit hamar merülne a készülék, beállítottam azt hogy milyen applikációkat zárjon le zárképernyőnél (fb, játékok), így az andoridrendszeren kívűl csak kisebb fogyasztások vannak (pl. messenger, gmail) elméletileg. GPS + wifi/mobilnet megy egész nap rajta (meg a szemvédelem, de gondolom az nem befolyásol sokat).

    Ha este bekapcsolva hagyom, de kilövök mindent (wifit,gpst-s is) 2%-ot merül.
    2 óra youtube-zástól meg 18-20%-ot kb.
    A másik amit észrevettem még, hogy gyorsan tölt fel eléggé, 30 perc alatt belemegy 40-50% (amit a gyártó ír is), de a következő 40%-ot is 30 perc alatt beletölti a készülésbe, talán az utolsó 10%-ot tölti lassabban. Így kb. 1 óra 15 perc alatt feltölt teljesen 1-2%-ról.

    Ez mennyire normális? csak 3 napja használom és lemerítve majdnem 0%-ra is csak egyszer volt, töltve is összesen 4-5x, nem tudom , hogy kell-e egy 8-10x töltés/lemerítés az akksinak hogy "beálljon".
    Tapasztalt már más is hasonlót?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák