Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz 7Heads Drago #200 üzenetére

    Oke, csak az a baj, hogy ugyanazon a piacon szerepel ez a telefon is mint a verdenytarsai.
    Nem vagyok markafuggo vagy "hater". Van olyan marka amit vagy ezert vagy ezert nem kulonosebben szivlelek, de gondolom nem baj ha ezt most nem fejtem ki.
    A lenyeg. A honor huawei letesz valamit az asztalra. Ez a cucc tud valamit. Ker erte a huawei valamennnyit.
    Ezt velemenyezni lehet es szerintem kell is. Osszehasonlitani a tobbi piaci szereplovel.

    A samu mint androidos ellovas minden egyes android telefonos temaban jelen lesz. Mert az S szeriaja az etalon altalaban es megteheti, hogy negyedmillios keszulekeivel evente az asztalra b@sszon egy top keszuleket.
    Az, higy a tavaly 240 K-s keszulek iden ujonnan 150Kba faj az egyreszrol az s7 tulajoknak szomoru, de szomoru a hazai piacon jelenlevo, olcsobb majdnemcsucs keszulekeket gyartok szamara is. Kulonosen akkor, ha az arazast elkurjak. Lasd Honor 9.
    Szerintem olcso telefonokbol a Honor palyajan 3 telo versenyez.
    Mi6, Oneplus5, Honor9. Csakhogy ezek arban eleg szeles skalan helyezkednek el. 120-155. Es itt kerul kepbe a samsung. Merthogy a tobbi versenyzo idei hardvert pakolt a gephazba. A huawei meg kb a tavalyi csucs teljesitmenyt hozza. Tetszik nem tetszik ez van. Nem gyenge, lehet jatszani is vele es megallja a helyet (ahogy egy tavalyi csucs is) de nem olyan eros mint az idei top.
    Es itt cseszte el a huawei (itthon). Kulhonban a franciaknal bazi jo ajanlat a 400 euroerr Honor9 plusz egy band3.
    Gyengebb olcsobb. Egy szavam nem lenne. De.
    Idehaza annyiert kinaljak mint q samu tavalyi csucsmodelljet ami kameraban jobb es meg plusz (tudom kinek kell, de artani nem art) vizallo. Es ugyanennyiert ott figyel az idei csuccsal nagyobb kjjelzovel es plusz rizikoval rendelkezo Oneplus5.
    Osszegezve. Ezeet a hardverert sokallom ezt az osszeget es sajnalom a kamerat. Ez nem jott be most. Nagy volt az elvaras a honor8 utan de nem sikerukt megugrani. Pedig eyecandy telo.
    (Az edge meg a 2,5 D kijelzonek tobb a hatranya mint amit kulalakra kinezetre hoz. Egy baromsag.)

Új hozzászólás Aktív témák