Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz 7Heads Drago #115 üzenetére

    Az enyémen egy fliptok van. Nem ront a láthatóságán, tökéletesen látszik az edge rész is. Nincsenek vele egyáltalán véletlen kijelzőbenyúlások. Bár az tok nélkül sem volt, csak eleinte néha a billentyűzetbe értem bele de ez talán csak 2 hétig volt. Az edge funkciók sem csorbulnak fliptokban, tökéletesen használhatóak.
    Egyébként egyszer ejtettem le tok nélkül, de akkor akkorát kapott hogy azt hittem végleg megnyekken, a szívroham kerülgetett. :D Olyan erővel esett tok nélkül a kád szélére, pont az oldalával, hogy a hangerőgomb úgy benyomódott hogy ki sem jött többet. Egyáltalán nem lehetett benyomni. De a kijelzőn egy karcolás sem volt, pedig a káddal való találkozás után még le is pattant a telefon a fürdőben lévő kőre, a hátára érkezve.
    Hál Istennek a kijelzőcserét megúsztam és a hátsó üvegen sem lett semmi, a hangerőgombot meg gari nélkül 9 ezerért javították 2 nap alatt.
    Masszív kis szerkezet, de azóta nem viszem tok nélkül ilyen helyre, nem kockáztatom a szerencsémet :D

    Hozzáteszem hogy már a korábbi nem edge telefonomon is fliptok volt, és ha most nem ilyet vettem volna hanem mást, azon is ilyen lenne.

Új hozzászólás Aktív témák