Hirdetés

  • Megérkezett a Razer új csúcsegere, a Viper V3 Pro

    ph A némileg könnyebbé varázsolt termék a Viper V3 HyperSpeed formáját örökölte, ergo hosszabb, keskenyebb és picit magasabb, mint a V2 Pro.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    Na első meglátások:
    GYÖNYÖRŰ a készülék ebben a kék színben! Szerencsére a fólia is remek(xprotect) és a kijelző nagyon szép. Egyedül nekem az auto fényerő érdekes, kicsit sötétebben hagyja, de könnyű korrigálni. Az ujjlenyomat érzékelő villámgyors. Kicsit bonyolult a menürendszere, de szokható. Viszont sokkal jobban beállítható, mint az lg. Bár nincs eq, de nekem a sennheizer fejessel remekül szólt dts-el. Aksi jónak tűnik első blikkre. Távirányító faja, van olyan jó, mint az lg-ben. A sebesség rendben, gps villámgyors. Nekem a térerők is jobbnak tünnek. Bár gyorstöltőt kaptam hozzá, a régivel töltöm, ami egy ikea-s 3 usb csatis fej, max 3600mA töltéssel. Képek még nincsenek.....ami viszont feltünt, hogy sebességben olyan szinten vannak már a procik egy ideje, hogy igazából nincs számottevő különbség G2-G4-H8 között. Hicare reggelve, eddig nem dobott fel újabb verziót, de nem is izgat, majd megjön. Amúgy 7.0-val jobb a telefon?

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Új hozzászólás Aktív témák