Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dingdongkng

    tag

    válasz KFORboy #38 üzenetére

    Ezt a konteó dolgot nem értem. Mit konteóztam? A hozzászólásom értelme az volt, hogy "szerintem ezek a telefonok drágulni fognak mert ebben a formában nem igazám éri meg őket gyártani".

    Látom azon az ipari kémkedés / állami támogatás / gyerekmunka dolgon nagyon fennakadtál. igazából én csak egy skálát akartam megadni a kibúvókról, a teljesen korrekttől a nagyon inkorrektig, mert mintegy illusztrálni akartam, hogy milyen jellegű dolgokra gondolok.

    "Állami támogatást kap, igen... Sokan mások is. [...] (cbás dolgot nem kommentálnám pedig nem vagyok kormánypárti) Ők csinálják jól." <----------> Ebben a formában nem igazán éri meg ezeket a telefonokat gyártani.

    "A Xiaomi valós bevétele Kína és India és más szolgáltatásokkal jön a pénzük lényegi része alkalmazásaikon, stb keresztül."<----------> Ebben a formában nem igazán éri meg ezeket a telefonokat gyártani. Amúgy az adathalászat egy világ top telefongyártójánál annyira korrekt dolog lenne?

    Innen EU-ból te semmit nem látsz a Xiaomi teljes valójáról, működéséről.
    Csak annyit, hogy; "Nééé, olcsó teló" <-------------------------->Bullshit gyártás helyett támaszkodj a tényekre !

    Csak ennyit szerettem volna

    A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

Új hozzászólás Aktív témák