Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rokarudi

    aktív tag

    Fura, hogy írjátok a kamerát, én már 3 hete használom, volt már Redmi Note-om és Galaxy Note 3 Neo-m is, és legalább olyan képeket csinál, sőt makróban talán szebbeket is (szerintem). Mondjuk nem csak a gyári alkalmazást használom, hanem Camera Zoom-ot és a Lenovo Snapit-et is. A Note-ot a kínai garanciális tökölés miatt adtam el, és szerintem nem is fogok többet kínai garis telefont venni. Az edigital-nál 66000 forint volt 2 év garival, pont akkor amikor lehetett 15 hónapos részletre venni.

    Azóta meg vagyok elégedve vele, gyors, jól használható, nincs telenyomva mindenféle szeméttel, mint a Samsung volt. Bár én még nem rootoltam, de a Huawei visszaküldte már a bootloader nyitó kódját, amikor írtam nekik emailt, és azt írták, hogy amíg gyári rendszer van rajta, addig nem jár garanciavesztéssel a bootloader nyitása. A komolyabb játékokkal küzd egy kicsit, de szerencsére azok közül nem sokat használok, és nekem a rendszer sebessége a döntő, az pedig teljesen rendben van.

    A gombvilágítás hiánya kicsit fura, NFC nem hiányzik, van dupla koppintásos ébresztés, és a hátlapnak nagyon a tapintása, nem az a csúszós műanyag. Gorilla Glass nincs, de régebbi GG-s telefonjaimon is fólia volt. Fólia nélkül némi kis homok a zsebben csodásan össze tudja karistolni a GG-t is :) Szóval vannak kisebb hibák, de nekem egyik sem annyira zavaró, én meg vagyok elégedve a telefonnal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák