Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65193216

    törölt tag

    válasz zazenke #15 üzenetére

    márpedig jó képeket lő. először nagyon temettem a huaweit, mikor kiderült, hogy tényleg 3 kamera lesz hátul. gondoltam na jó, akkor ennyit rólatok, ahelyett hogy csak egy normálisabb méretű szenzort tennétek bele, hülyítitek itt a népet. még 40mp, pofa leszakad. aztán mikor olvastam a dxo cikket a megjelenés napján, csak néztem, hogy mekkora szenzorokat tettek bele. ezt a legtöbb hírben persze elfelejtik megemlíteni, de még a sima P20-ban is bőven nagyobb szenzorok vannak, mint az s9-ben. a Pro-ban meg egyenesen kétszer akkorák. ez egy egészen más szint low light-ban, még a pixel 2-höz képest is. szóval a másolás mellé befért egy kis innováció is. meg kézből kitartott 4s záridőt rebesgetnek, szóval vannak itt finomságok. de ha csak a fele igaz, már az is durva.

    (#12) Roaming: persze, ennyiért én sem venném meg. a P8-at anno 130 körül zsebeltem be, pár hónappal a P9 megjelenése előtt. attól tartok, hogy ennél már 200-nak is örülni kell majd :D sajna más időket élünk. de ha ez az ára, akkor ez az ára, és a konkurenciához mérten nagyon is jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák