Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    Itt egy review ami nem csak ajnározza a terméket. Azt az oldalt, ahol kommentezték, nem találtam meg, és nem érek rá sajnos.

    Nem találtam arra utaló jelet hogy lenne más beszállító, a sajtóanyaguk teljesen sajátjukként írják, tervezés és gyártás is német. A gégecsövön és a fejen kívül nem tudok belekötni. Padlófejből használtam jobbat már, a cső meg nem elég merev. Drótspirált bele oszt cső. Mellékesen padlófejből meg lehet hozzá venni a másik modellét, gégecső meg ha nem törik el akkor max megijedek mikor véletlen elzáródik. Azon a ponton ahol visszafordulásnál inkább az anyag enged mintsem fordulna, csavarodna, már látható fehér vonás van a műanyagon és sokkal könnyebben meghajlik már. Nem csak én használom, és nem csak nekem nincs benne ez a reflex a kezemben, tehát az elmúlt 20 évben porszívó itthon ilyet nem csinált. Ellenben volt olyan amit csőnél fogva egyáltalán nem volt szabad húzni...

    A többi részét meg már elmondtam, hogy könnyen gurul, csendes, jól szív és nem büdös. Fogyasztás meg engem nem érdekel. Ja és a mienk egy kifutott, régebbi modell. Még edigital meg másik webshopokban S2121 néven fellelhető.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák