Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz PAbacus #42 üzenetére

    Ezt nagyon jól összeszedted. :R Nekem az ikea féle sonos van és engem a szolgáltatásokkal megvettek kilóra.

    Amúgy kicsit itt is azt érzem a fikázáskor, mint amikor az androidosok fikázzák az applet, hogy márpedig egy huaweiben 200megapixeles kamera van és 16 giga ram, miközben az apple szarjában meg 12megapixel , 4gb ram áll azzal szemben és mégis drágább és mégis biztos sz@r is. Igen ám, csak ezt így nem lehet összehasonlítani, mert ha használat közben , tehát a szoftvert is összevetve párhuzamosan egymás mellé téve teszteled a két telót, akkor látszik ,hogy nem kevéssel húz el az apple köszönhetően az optimalizálásnak. Egyrészt. Másrészt az emberi természet olyan, hogy bizonyos dolgokat kudarcnak él meg, szerintem hibásan és ezért önbizonyításként nyugtatja magát. Értem ezalatt, hogy ha te 50ezres androidost engedhetsz meg magadnak, úgy,hogy sose használtál egy csúcs applet, akkor szinte kötelező vagy legalábbis dívik fikázni a drágábbat, mint önigazolás. Ezzel nem akarok bántani senkit, de nekem is van a családba olyan, aki azt mondja, hogy azért szar az apple, mert drága szar, amire még csak nem is lehet lewarezolni semmit. Valahogy a sonossal is így látom, hogy nem értik a lényeget, mert a berögzült dolgokat nem tudják elengedni vagy más szemszögből nézni. A zene az zene.. sztereo, jó drága, minnél nagyob wattszámú felirattal...

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák