Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz PhilBrick #22 üzenetére

    Tronsmart T6. 1 pár 60.000, 40-20000Hz, 2*60W és tényleg szépen szól. Tesztek szerint nagy hangerőn torzít, de ki hallgatja 2*50-60W-on? Vagy kis helyre Element T2 / Force, 2*40W-ot az is tud (1 pár 26000Ft körül jön ki) de csak 80Hz fölött, és minden drágábbat ver minőségben.
    Én hangminőség miatt vettem erős hangfalakat (mert pl. bármit írnak is remek "tesztek", tapasztalataim + a fizika szerint egy 4-6cm-es hangsugárzó nem ad ki mélyeket), ezt a SAL20-t leszabályoztam kb. 40%-ra, de azon már szétviszi a házat, torzításmentesen. A legjobb vicc, hogy ez a méretes cucc volt vagy 26000Ft (erősítővel, bt és flash lejátszással), miközben 6-8W-os, mono szarokat árulnak 60000-ért. A 20-20000Hz hangtartomány vicc, perelni lehetne érte.

    Rayyy: Miért lennék? Ez egy szar cucc, ami tény, meseteszttel. Vagy minek kellene amúgy tetszenie? Hogy egy appot kell telepítenem a telómra a használatához, nyilván adathalászat végett, vagy, hogy online kell kötni, ki tudja, milyen hátsó szándék miatt, stb, cserébe még szarul is szól?

    Gyerekek, 60.000-tal nem a minőséget fizetitek meg! Télapó és húsvéti nyuszi sincs! :P

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák