Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gh057

    csendes tag

    válasz Errant #68 üzenetére

    Éreztem a dolgot, mivel én is e két modell között vacilláltam, de végülis a P750 lett, eleve jobban bejött külsőre, meg ott van ugye az alfanumerikus billentyűzet, ami sztem jó dolog ha van. Igaz az első héten nem írt betűt, de aztán egy kis 1megás progit feltéve lett magyar billentyűzetkiosztásom is, és mellesleg lett egy "AWC" mód is, amiben nem a virtuális billentyűzet működik, hanem maga a gomb írja a betűt akárcsak a sima telefonoknál. :))
    De ha azt nézzük, hogy WM6 van alapból (sajnos P535-öt kapni 5-tel is és 6-tal is), bár maradjunk a 220voltnál, nem mintha nagy reklámozásba kezdenék, de most perpill 117-ért van, ami eléggé kedvező ár lenne térkép nélkül is, de most ráadásnak adnak mellé teljes EU térképszoftvert is... WM6 és 120 alatt van, amit ritka ilyen felszereltség mellett látni.ASUS P535
    Tehát neked kell döntened, a legnagyobb különbség a 3G és az alfanumerikus billentyűzet, bár ha csak szűkös lenne a keret az 535-tel sem járnál rosszul, bár az ördög sosem alszik, ergo igazán akkor nyugodnál meg, ha tudnád hogy a legújabb PDA-t vetted, és nem azon a 20-30k-n múlott, mert benne van az is, hogy aztán később megbánhatja az ember, hogy nem adott ki érte többet, pedig lehet fél év múlva jól jönne az a 3.5G.
    Most persze felmerül, hogy könnyen beszélek P750-nel a zsebembe, no de én így döntöttem, és nem bántam meg azt a kis plusz kiadást, de nem győzöm hangsúlyozni, hogy mindkettő gép nagyszerű, szerintem egyikkel sem csinálnál rossz boltot, főleg ilyen áron. ;)
    Na ez jó hosszasra sikeredett, de bármi egyéb kérdés felmerülne megpróbálok válaszolni.

    A P535-nek utána néztem, WM5-tel és Teljes EU térképpel más helyen 150k, illetve 130k. Tehát a 220-nál most elég jó áron mérik, és 2 év garit kapsz mellé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák