Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thomas92

    aktív tag

    Én is azt tudom mondani,hogy egyik szemem sír, másik nevet.

    Az "okostelefonok hőskorában" LG-jeink voltak itthon (GT540, One, 3D, L7, később még egy X Screen). Rengeteg más telefonjuk is tetszett, amiket nem vettem meg, főleg akkoriban a pénztárcám miatt (G4, G6, V10, V30). Mivel én velük léptem be az okostelefonos világba, közel álltak a szívemhez, főleg, hogy nem volt alapvetően rossz élményem velük.

    Voltak valóban meghatározó ötleteik, amiket szerettem, voltak olyanok, amik nem maradtak meg, de nekem tetszett.

    Viszont amellet sem lehet elmenni, hogy évek óta folyamatosan rossz döntéseket hoztak, úgy,hogy nem kellett sok ész ahhoz, hogy tudni lehessen azt,hogyan lehetne érdemben próbálkozni és esetlegesen megfordítani a tendenciát. Sokszor fogott el az az érzés,hogy "dilettánsok" hozzák a döntéseket Emiatt nem tudom őket sajnálni.

    Emellett természetesen a piacon megint eggyel kevesebb szereplő van, ráadásul egy olyan távozik, akiknek voltak szép időszakai, ötletei. De sajnos szinte minden téren lemaradtak.

    Mondjuk még mindig bátrabbnak és méltóságteljesebbnek tartom a kilépést, mint amit pl. a HTC csinál. Annál már nem igazán van kínosabb.

    Itt csak az zavar,hogy tavaly belengedték a nagy megújulást (Velvet, Wing, Explorer Project), majd 1 év után kukázzák. Ez megint olyan LG-s,hogy nem hagynak semminek elég időt. Bár talán annyiban lehetett elég idő, hogy az egész megkésett volt és valójában nem hozott akkora nagy változtatást, mint amennyire annak mondták.

    Szóval a lényeg,hogy szerintem nem lett volna muszáj így alakulnia.

Új hozzászólás Aktív témák