Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz Sgr_A #10 üzenetére

    Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is S7-ről tudok vélemyént mondani, mert az van a családban. És időben kb ugyanannyira van a 6s-től, mint az S6. Mai napig teljesen jól működik, nem lassú, és csak ritkán laggol egyet egyet, amivel azért együtt lehet élni. Az akksiján érezni a kort, de azért nem kapcsol ki 40%-on, mint az iphone-ok. :DDD Nemrég megkapta az utolsó biztonsági frissítését, tehát még mostantól pár hónapig biztonsági szempontból se lehet rá panasz. Feature-ök tekintetében meg 8-as androiddal is veri a 6s-t, hiába van rajta új iOS. Szóval nem igazán értem, mi a mondanivalód alapja. A szoftveres támogatás kevesebb volt rá valóban. De azért nem csak a szoftveres támogatásból áll egy telefon. :N

    [ Szerkesztve ]

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz LittleLombax #21 üzenetére

    Nekem kollégám 7-esével volt az, hogy kb 2 hétig gyakorlatilag nem tudott telefonálni, mert egyfolytában eldobta a hálózatot. Céges telefonnál azért ez elég ciki. Persze egy frissítés megoldotta 2 hét után. De ha ugyanez ez androidos telefonnal megtörténne, akkor 1 nap után vágná földhöz a kedves felhasználó, és soha többet nem venne semmilyen androidos telefont. Az iphone-oknál meg ezek valahogy mindig elfelejtődnek.

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz #30610944 #34 üzenetére

    "Amugy meg az nem szoftver tamogatottsag hogy felteszed a Lineage OS-t, mert nem azzal erkezik a telefon nem az a default szoftver. Ezen is kar vitazni."

    Ezzel legalább annyira szélsőségesen nézed a dolgot, mint az akivel vitázol. Ilyen logikával: Az iphone-okon nincsen google maps, nem azzal érkezik a telefon, nem az a default szoftver. Persze le lehet tölteni az áruházból, de a hozzá nem értők ezt nem fogják tudni megtenni.
    Annyira tipikus ez a hozzáállás, hogy android esetében az iphone fanok minden lehetőséget elvetnek, ami 30 másodpercnél több befektetett időt igényel. Mintha az a lehetőség egyáltalán nem is létezne. Szerintem ha pár órás munkával el tudod érni, hogy a telefonod még évekig támogatott legyen, akkor az egyáltalán nem elhanyagolható. :U

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz #30610944 #42 üzenetére

    Egy szóval se mondtam hogy mindenki meg tudja csinálni a romolást. És te se mondd azt, hogy az átlag felhasználó nem tud újraindítani. Azt se mondtam hogy egy szóval se hogy egy szinten van a romolással a google maps telepítés. Ne sarkítsd ki amit mondtam kérlek.
    Te nézed az egyik végletből a dolgot, nem én. Pont erre akartam rávilágítani, hogy ha ennyire extrémen azt állítod, hogy csak azt a szoftvert lehet számításba venni, ami a telefonon gyárilag rajta van, akkor bizony az iphone-okon nincs google maps. Ezt nem én mondom, ez a te logikád.
    Egész egyszerűen annyit szerettem volna mondani, hogy nem lehet elvetni az ilyen lehetőségeket, mint amit a kolléga írt. Neki megérte a befektetett energiát, hogy még évekig támogatott legyen a telefonja. És attól még, hogy ezt ti nem fogadjátok el, mint lehetőség, attól még az ő telefonjára jönnek a frissítések. Ezek után az ő konkrét készüléke nincs hátrányban ilyen téren az iphone-okhoz képest, akár tetszik akár nem.
    Persze neki sincs igaza, nem vehetjük ezt alapnak. Nem mindenki telefonjára igaz ez. De ettől még nem lehet ezt elvetni, mint lehetőséget.

Új hozzászólás Aktív témák