Hirdetés

2017. szeptember 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) joelke HU

joelke HU
(senior tag)

Erről a hibrid sim-ről leszokhatnának már vagy legalább felejtenék el a 16 gigás verziót. :W

Meizu m2 note - blue

(#2) Swinegod válasza joelke HU (#1) üzenetére

Swinegod
(fanatikus tag)

Van 32-es. Ha nem elég 16, veszed azt. Az iPhonenál se értem miért sírtak emiatt, volt nagyobb tárhely

Xiaomi Redmi Pro (128/4) | Aszpirin V Metró

(#3) Dare2Live

Dare2Live
(PH! nagyúr)

Mérnem hagyták meg a 4100es akut? Xioami fő előnye az ár mellett az aksi...

Szerintem.... The things we make ... make us.  -~- ..And on the 7th day, GOD went windsurfing...

(#4) joelke HU válasza Swinegod (#2) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Igazad is van. Felejtsük el az olcsó, kényelmes bővíthetőséget, amikor van lehetőség horror áron mért fix tárhely beszerzésre is, amit csak abban az egy eszközben használhatunk. Éljen a jól idomított fogyasztói társadalom.

Meizu m2 note - blue

(#5) gerii

gerii
(PH! addikt)

Megvan a 3 Pro utódja. :))

(#4) joelke HU: 50k-ért nem tetszik a 2 sim és/vagy bővíthetőség ilyen felszereltség mellett? Veszel mást. Ja hogy nincs más...

[ Szerkesztve ]

(#6) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

4/64 ide vele *-*

Bring us the girl and wipe away the debt

(#7) kovaszoskeny válasza joelke HU (#4) üzenetére

kovaszoskeny
(senior tag)
LOGOUT blog

Ennyi...

Abe due dembella

(#8) nzozz

nzozz
(fanatikus tag)

Szerintetek reálisan mikor és mennyiért lesz ez beszerezhető Magyarországon?

(#9) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Hiába kb. ugyanaz a dizájn, tetszik, hogy letisztultabb lett a készülék. 4GB/SD630-al tetszene is.

Finn the human --> Huawei G8

(#10) Viktor0610 válasza Dare2Live (#3) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Ezt én sem értem. :(((
Mondjuk, annyiból nem gáz a kisebb akku, hogy nálam a 4100 sem bírt ki két napot, de egyet azért erős használat mellett is elment, ennyi szerintem ezzel is összejönne.

Meg a 3/16-ot sem értem. Jelenleg a Redmi 4 Prime 3/32, igazán hagyhatták volna ezt a "csoportosítást". Persze, ha a 4/64 is olcsó lesz, akkor nyilván azt veszi majd, aki nagyobb tárhelyet akar.

Amire még kíváncsi lennék, hogy van-e B20? (Gondolom, nincs.)
Vagy, ha alapból nincs ilyen variáns, akkor később kijönnek-e ilyennel? Mert a Redmi 4 Prime-omból csak az hiányzik már, és kész a számomra tökéletes mobil.

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#11) Izzé

Izzé
(őstag)

Benyelném ezt a keskenyítés miatti akku kapacitás csökkentést ha oledre váltanának. Mondjuk ebben az árkategóriában oled nem tudom mikor lesz, ha lesz egyáltalán valaha...
Jöhetne egy 5"-os redmi pro 10-20%-kal drágábban, azonnal venném.

Eladó: SXK Rose V3 5K, Rose V2 4K, Derringer 2K. Érdeklődni privátban lehet.

(#12) roli543

roli543
(senior tag)

Újabb jó ajánlat lesz, de minek ennyi verzió? Szerintem elé lett volna snapi630 mellett egy 32/64 gigás verzio fix 4 giga rammal aztán kész. Követhetetlen ez így...

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#13) Dare2Live válasza Viktor0610 (#10) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

ha nincs B20 akkor részemről kuka is.

Szerintem.... The things we make ... make us.  -~- ..And on the 7th day, GOD went windsurfing...

(#14) helixP válasza Swinegod (#2) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Köszi, de vettem egy 64-es memkarit, és vinném magammal. És azért veszek kínai telefont, hogy legyen dualsimem. Hadd ne égessem magamat ilyen megoldásokkal. (Mert most rá vagyok fanyalodva)

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#15) Viktor0610 válasza roli543 (#12) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Ez követhetetlen? :))
Tudod te, hogy a Redmi 4-ből, Redmi Note 4-ből mennyi verzió van? ;]
Nnna, AZ követhetetlen!? :D :DDD

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#16) Izzé válasza Viktor0610 (#10) üzenetére

Izzé
(őstag)

Lesz 3/32GB-os változat itt is.
Nem értem a 3/16 miatti fanyalgókat. Ahogy nézem a legalapabb modell váltja a redmi 4a-t (2/16), igaz drágábban, de több rommal és nagyon akkuval.

(#17) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Valahogy éreztem hogy az a szürke és fekete Geometry téma a MIUI9-hez fog tartozni :)

(#18) holozis_HUN

holozis_HUN
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nagyoon tetszik :Y De csak majd Redmi note 6-ra váltok szerintem :B Bár sokat kell majd hozzádobni az tuti, nem tudom mennyiért lehet majd a Note 4-et eladni...

De ez a dizájn nagyon bejön! Bár a kisebb aksi annyira már nem...

El errar es humano y el perdonar, divino. (Vétkezni emberi dolog, de megbocsátani isteni.) Telegram csak Redmi Note 4x és Note 4 Global felhasználóknak!!: https://t.me/joinchat/Ga1qcELhaDmDNGpzl53-EA

(#19) Viktor0610 válasza Izzé (#16) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Izzé:
A 3/16 miatti fanyalgást visszavonom. Most látom, hogy tényleg van a 234234324237842342349 verzió között ilyen is. :D
OK, legközelebb figyelmesebben olvasok! :B :K

holozis_HUN:
"... csak majd Redmi note 6-ra váltok szerintem ..."
Az ilyen beszólásokat bírom! :))
Szerintem várd meg a Redmi Note ∞-t, azzal járnál a legjobban! ;]

Más.
Azért big like nekik, hogy az ujjlenyomat-olvasót hagyták a készülék hátulján!

[ Szerkesztve ]

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#20) szami777

szami777
(PH! addikt)

Na jó konstrukciónak tűnik, második telefonnak megfontolandó.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#21) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

uncsi kulseje van, tucat kinai nagyon

⫸⫸⫸⫸ "Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ⫷⫷⫷⫷ Ducky Shine 5 | Zowie FK2 | Fujifilm X-Pro2 Graphite Edition, 35/2, 10-24/4 ⫸⫸ Fuji X-T10 | 35/F2 ezust es makulatlan mindketto, elado!

(#22) Izzé válasza Viktor0610 (#19) üzenetére

Izzé
(őstag)

Na ugye! ;]
Méreteit nem tudja kiolvasni valaki? Látok valami 7,6-ot gondolom az a vastagsága lesz, de a többi?

(#23) csongi

csongi
(PH! kedvence)

Nem biztos, hogy a 3600 akksi roszabb lesz. Lehet újabb techonlógiás, vagy ilyesmi és a névleges értéke így is meg lesz annyi mint a 4100-nak mondott akksinak.
Perse lehet hogy nem :)

(#24) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

Nagyobb felbontás, kisebb akku? Maradok a 3S-nél...

(#25) forgonati válasza Viktor0610 (#19) üzenetére

forgonati
(őstag)

Ez erősen szubjektív. Szerintem meg az olvasónak elöl van a helye. Big like a Huaweinek hogy meglépte.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#26) Viktor0610 válasza Sebhelyes (#24) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Sebhelyes:
A Prime-hoz képest nincs nagyobb felbontás, csak kisebb akku.
Egyébként a Redmi 4 Prime-mal ugyanúgy megvan a 10 óra körüli kijelzőidőm, mint a Redmi 3/3 Pro párossal, szóval én nem igazán vettem észre a nagyobb kijelző miatt bármi üzemidő csökkenést. ;)

Ha jól számolok, itt a kisebb akku miatt nem 10 óra a kijelzőidő, "csak" 9. Na bumm. ;]

forgonati:
A drágább készülékeken úgy látszik ott látják jó helyen, de a Huawei a középkategóriában szintén hátra teszi, szóval akkor most mi van? :P

[ Szerkesztve ]

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#27) margithid válasza Sebhelyes (#24) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Én is.
Kár, hogy nem vastagabb inkább 1-2 mm-rel és maradt volna a 4000es aksi.
Mindegy, tökéletesen elvagyok a 3S-sel, majd a Redmi 6 :)

(#28) Juhaszatti válasza Viktor0610 (#26) üzenetére

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Lehet úgy gondolják hogy a kispénzű ne válogasson, jó lesz neki hátul is, majd megszokja :P

(#29) joey04 válasza Dare2Live (#3) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

érthetetlen... :( :W

Bazinga!

(#30) forgonati válasza Viktor0610 (#26) üzenetére

forgonati
(őstag)

Valaki igazán megléphetné már az elöl-hátul olvasót. Még a picivel meg is dobná az árat.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#31) wesder válasza holozis_HUN (#18) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A Note5-öt sem làtta, de màr a 6-ost vàrja. :))

(#32) ToniSoprano válasza Viktor0610 (#10) üzenetére

ToniSoprano
(PH! addikt)

Szerintem a 3/16-os azok részére készült akik egy kártyával használják a telefont (van hely az SD-nek), a 4/64GB-os azoknak akik két kártyával használják. Egyébként 64 GB már nagyjából szerintem tárhelynek, a 32 GB kevés.

(#33) Viktor0610 válasza wesder (#31) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Honnan tudod, hogy nem látta? ;]
És ha a Xiaominak dolgozik??? :))

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#34) wesder válasza Viktor0610 (#33) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Igaz-igaz, én kérek elnézést :R

(#35) lócitrom

lócitrom
(senior tag)

2017-ben 16 GB tárhelyes variánst tényleg nem nagyon lehet megérteni. az ember egyszer beindul, elkezd fényképezni/filmezni/zenét hallgatni és gyorsan elfogy az. manapság ez már inkább pazarlás, gyártó részéről. felesleges harmadik variáns. nem hiszem, hogy ésszerű a mai igények mellett. aki meg eleve "csak egy telefont" akar, annak meg se kamera, se tárhely nem kell. ennyi erővel elég lesz 2GB. lényegében nonszensz. az legalább megnyugtat, hogy terjeszkednek és itthon is megjelennek lassan.

[ Szerkesztve ]

(#36) bAtt001

bAtt001
(PH! addikt)

Senki nem örül, hogy végre lesz quickcharge? Ez és a fullhd felbontás miatt tuti rendelek majd egy ilyet próbára, nagyon jó lenne egy ilyen felszerelt kompakt telefon.

(#37) lócitrom válasza bAtt001 (#36) üzenetére

lócitrom
(senior tag)

az eddig is volt, csak nem QC3 :))
a full hd meg nem valami jó ötlet ekkora telefonba. de kinek mi. inkább lehetne 720p a lehető legjobb minőségben, ami ebben az árszegmensben megengedhető.

(#38) wesder válasza lócitrom (#35) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nekem 16GB elég lenne, mert csak 1SIM-mel hasznàlom a telót, akinek persze DSIM és bővítés is kell, annak nem feltétlen opció.

(#39) joelke HU válasza lócitrom (#35) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Beszélsz hülyeséget. Épp elég ebben a kategóriaban. Sőt, reménykedem, hogy a 2018-as Redmi 6 már elérhető lesz 512 mega rammal és 4 giga fix, nem bővíthető tárhellyel. 50 ezerért az lesz majd a legjobb választás számodra, számomra, meg minden hibrid-sim hater-nek. :p

Meizu m2 note - blue

(#40) Swinegod válasza helixP (#14) üzenetére

Swinegod
(fanatikus tag)

joelke HU:

Van bővíthetőség csak akkor nincs DualSim

Egy telefonban korlátozott hely van. Ekkora aksik mellé, mint ami pl a Redmi szériának van, nem fér be dual sim + SD slot. És szerintem igenis fontosabb a jobb üzemidőmint az SD + DualSim, ahogy látom a Xiaomi szerint is. A Mi szériában pedig maga a SoC az ami nagy, de még így is méretéhez képest elég szép akkumulátor van benne, mondjuk szerintem eléggé nagy szutyok lett a Mi 6, nagy kávák, ronda, nincs Jack, nincs SD stb...

Xiaomi Redmi Pro (128/4) | Aszpirin V Metró

(#41) PpenoO

PpenoO
(senior tag)

Inkább az eMMC miatt sírnátok :) Igazán lehetett volna UFS 2.0 btw.

(#42) bAtt001 válasza lócitrom (#37) üzenetére

bAtt001
(PH! addikt)

Már támogatta a quickcharge szabványt az eddig modell is? Ez nem láttam soha kiemelve, na azért megvárom az újat, Oneplus3-at nehéz lesz lecserélni, viszont a méret már eléggé zavaró :U

(#43) lócitrom válasza bAtt001 (#42) üzenetére

lócitrom
(senior tag)

igen. a QC2 az megoldott jó ideje nem egy telefonukban. nem egy vas tudja a QC3-at is, csak a Xiaomi nem oldotta még meg szoftveresen.

[ Szerkesztve ]

(#44) vottokar

vottokar
(senior tag)

Szinte tökéletes az igényeimnek. Kb. mikorra lehet számítani rá B20-al, rendes magyar garival? szeptember elején kellene egy kétkártyás ilyesmit beújítanom.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#45) wesder válasza PpenoO (#41) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Majd a Note5-ben lesz, vagy az 5X-ben :) (remélem)

(#46) bAtt001 válasza lócitrom (#43) üzenetére

bAtt001
(PH! addikt)

Ezt mondom hogy le volt tiltva mert nem fizették utána a licenc díjat :D Redmi note 3-nál olvastam hogy kernel cserével működött a gyors töltés de másnál eddig nem Redmi vonalon.

(#47) DrKapocs

DrKapocs
(senior tag)

Értem, szóval a Redmi 4 Prime azért tűnt el olyan gyorsan a piacról, mert az lett tulajdonképpen a Redmi 5. Kisebb akku, újabb android rá, fém borítás lefejt és máris kész a Redmi 5. Logikus... egyébként én nagyon szeretem a Redmi 4 Prime-ot, nagyon jó telefon. Hihetetlen a SOT.

(#48) Dan-szan

Dan-szan
(fanatikus tag)

Ezek szerint kilógok a sorból,de nekem elég a 16 GB változat és inkább a két kártya kell. Nem játszom, nem fotózom sokat,és ha mégis többet kattintanék átmásolom a gépre,felhőbe,nem a telón tárolom.
Arra én is kíváncsi vagyok mikor lesz ebből kézzel fogható telefon,nálunk is aktuális a csere és ha nem túl távoli megvárom :K .

[ Szerkesztve ]

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Redmi Note ** "Mert játszani jó!"

(#49) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Jó lesz ez főnök. Kell egy SD630 4/64-es.

(#50) Bambuszpro válasza lócitrom (#35) üzenetére

Bambuszpro
(tag)

Akkor te még nem próbálkoztál egy 1gb ram és 8 gb belső tárhelyes telóval 2017-ben ;] Hidd el azon is van élet és nem csak telefonálásra használtam.

Manapság az okos telefonok és a ostoba emberek korát éljük.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.