Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41360896

    törölt tag

    Reméltem, hogy szóhoz jutok így órákkal a poszt megjelenése után is! (Azóta javítva lett a HMG is :C ).
    Nos ahogy elnézem itt senkit sem érdekel a Nokia; sem a "futhat", "készülhet", "következhet" szavakat hangoztató bejegyzések. R.I.P. Nokia másodszorra is. (bocs, harmadszorra).

  • spartan44

    tag

    Nálunk a családban van egy 7.2-es. Hát, nem egy nagy durranás. Vagy lehet csak selejtes példányt fogtunk ki. Konkrétan a következő problémák vannak vele:

    - Időnként, abszolút kiszámíthatatlan időzítéssel megszakad a hívás, úgy, hogy semmit nem hallunk a telefonról, de a másik fél viszont hallja az anyázásunkat. :DDD Ha megszakítjuk a hívást, majd újra telefonálunk, akkor általában működni szokott...egy ideig. :F Aztán egyszer csak megint csinálja.
    - Hasonló a helyzet a mobilnettel. Dual-SIM-es, úgy voltunk vele, belepattintunk egy DIGI-s kártyát is a mobilnet miatt. Na azt az Istenért nem akarta működtetni. Beállítottunk mindent a menüben (pl. hogy a DIGI legyen az alapértelmezett mobiladat forrás), ki-be raktuk a SIM kártyát, felcseréltük a Telenor-ossal, az eredmény ugyanaz. Az én telefonomba átraktuk, ott meg tökéletesen ment. :(( Már egy szakihoz is elvittük, de ő is csak széttárta a karjait. :( Végül hagytuk a 'csába, erre egyszer csak spontán "meggyógyult" és most meg működik. :Y
    - Mostanság meg a bekapcsológomb szarakodik. Mintha azt érzékelné, hogy duplán nyomnánk meg, mert a megnyomásakor mindig a kamera indult el. Ami ugye egy gyári beállítás, azt ki is kapcsoltuk, de most meg a kezdő képernyő villan be, ahelyett, hogy ugye alvóba menne át a készülék.

    A frissítések jönnek rá. A biztonságiakat rendre kapja (bár az októberit még nem találta meg) és ahogy látom, akkor a 11-eset is meg fogja, de gondolom több főverzió frissítést már nem fog. De ez az Android One is...még mindig nem jöttem rá, hogy hova a bánatba menti le a FB-ról letöltött fájlokat. (Pl. PDF, Word-dokumentumok stb.)

    Az egyedüli, ami nekem nagyon pozitív, hogy baromi jó a dual-mikrofon minősége, kristálytisztán lehet hallani a másik oldalról. De ezenkívül, nem valami jó telefon. Ha ezeket tudom, nem ezt választjuk. :(

  • Lincoln6echo

    tag

    Csepp vagyunk a tengerben,de nekem a mai napig èrkezik a Nokia 3-asomra is a frissítès, pedig már 3+ève vettem.Aláírom, hogy megritkulnak az idő előrehaladtával ezek a javítások,de alapvetően (& talán ez a legfontosabb) nem èrzem magam leszarva. :)
    A 7.1-esemmel is hasonló a helyzet...
    (A 6.1-mèg dobozban van... erről nem tudok nyilatkozni)

  • janeszgol

    félisten

    Hat igen. Tokre nem erdekel senkit ez a marka. Nekem van par HMD Nokiam, de nem ezekbol, igy az Android 11 nem erint errol az oldalrol.
    4.2 majdnem lett, de helyette egy Huawei-t hoztam el vegul. 5.3 tetszik, de iden tuti nem foglalkozom vele.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • _csocso_

    senior tag

    Nekem egy 8.1-em van, meg vagyok vele elégedve eddig, bár a ONE nekem annyira nem jött be a Huawei után ( én is azt szerettem volna eredetileg, de nem találtam magamnak ár / érték arányban ill. szolgáltatásokban megfelelőt, GMS nélkül meg ezek után nem akarom használni ) Viszont mindent tud amire szükségem volt, OIS - elég jó kamera, FM rádió, jack, VOLTE - VoWIFI igaz egyik szolgáltató sem támogatja egyelőre sajnos a típust, nem túl nagy, és az ára is elég jó volt. Viszont várhatom az USB hibáját majd gari lejárta körül, ez elég általános.

    https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

Új hozzászólás Aktív témák