Hirdetés

2019. március 26., kedd

Gyorskeresés

(#2) nozs23 válasza D@niel (#1) üzenetére

nozs23
(fanatikus tag)

Tehát így fog kinézni az előre felrakott lyukas fólia. Nem túl szép látvány.

(#3) ghiottone válasza D@niel (#1) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Ez az üvegfólia gyönyörű :DDD

1. gen Google Pixel alkatrésznek: https://goo.gl/zAdV9Y --- 20 EUR Kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/zLziMh

(#4) ZavaBalazs válasza nozs23 (#2) üzenetére

ZavaBalazs
(őstag)

nem

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Ezek alapján az infók alapján azt mondom, hogy az S10e kifejezetten korrekt lehet. Ezt persze csak azután merném 100%-osan kijelenteni, miután kiderülne, hogy milyen chip és mennyi RAM fog párosulni ezekhez az adatokhoz, de egyelőre úgy látom, hogy egy átlagos felhasználónak az S10e egy teljesen korrekt alternatíva lehet majd.

Az S10 és az S10+ pedig az adatok alapján hozni fogják a kötelezőt. A kijelzőbe integrált olvasóra leszek kíváncsi, hogy mennyire megbízhatóan fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#6) Drughi

Drughi
(őstag)

Nem értem..

A csúcson ott lesz a két "igazi" S széria, alatt az S10e.
Akkor ez alá rakják be az A szériát?

Eddig az A széria volt a "kistesó", hasonlóan prémium anyaggal, gyengébb HW és kamera.

Az árazásán el fog dőlni, hogy egy sikeres középkategória lesz az "e" vagy egy bukott hybrid.

[ Szerkesztve ]

(#7) nozs23 válasza Drughi (#6) üzenetére

nozs23
(fanatikus tag)

Azért az A elég messze volt az S-től.
Az S10E szinte teljesen csúcsmodell lesz, egy két kevésbé lényeges paramétertől eltekintve. Középkategóriás telefonnak semmiképp nem lehet nevezni.
Hasonlóan az iPhone XR-hez, és a Mate 20-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#8) tuki2200

tuki2200
(senior tag)

Akkor idén sem kell cserélnem az S8-at... :) Kicsit gyorsabb, kicsit ez, kicsit az...de igazábol semmi extra. Jöjjön inkább a hajtogatós

[ Szerkesztve ]

(#9) sKie^ válasza tuki2200 (#8) üzenetére

sKie^
(tag)

Az meg csak a kanyarban van, latszik a fenye. Kb 2 ev, mire normalis termek formajaban, nem horror aron fog jonni.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#10) K0vasz válasza Drughi (#6) üzenetére

K0vasz
(tag)

elvileg ez 240e lesz itthon, és sokkal inkább egy S10 light (nem véletlen, hogy korábban ezen a néven futott), mintsem egy Galaxy A lesz

(#11) Drughi válasza K0vasz (#10) üzenetére

Drughi
(őstag)

Oldalsó (vagy hátsó) ujlenyomat olvasóval, nem flagship kijelzővel ( 423ppi), kevesebb kamerával kisebb akkuval és 240e :F

Hát nem tudom...

(#12) *Mukeey*

*Mukeey*
(őstag)

Most lesznek majd jó vételek az S9/Note9 szériák. Techdemo készüléket sosem veszek...

OnePlus 6t 8/128

(#13) h4h01 válasza Drughi (#11) üzenetére

h4h01
(senior tag)

Tök korrekt lesz a specifikációk alapján az s10e..Én idén a plus verziót kérdőjelezném meg..egyes egyedül a böszmébb akksi lesz a vonzereje (sajnos az S10 rovására)..Megint ügyesen ki van matekozva, de aki abszolút csúcsot szeretne az szerintem az S10-el jár legjobban..Tavaly azért az S9 meglehetősen ki volt herélve a plus-hoz képest, idén nem így tűnik..arra ott lesz az s10e, mérsékeltebb árcédulával..

[ Szerkesztve ]

(#14) pusszycat válasza sKie^ (#9) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Nem csak a Samsung fog vele nyomulni, Xiaomi,Motorola,Huawei,LG..... már csak ízlés kérdése ki mire cuppan rá. :)

h4h01@ 1 értek. Nekem is pont az S10 plus nem jön be...

[ Szerkesztve ]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#15) rajd válasza *Mukeey* (#12) üzenetére

rajd
(lelkes újonc)

Pontosan! Ha megjelenik az új széria és csökken a tavalyi ára valamennyit, nem tudom milyen indok kell hogy valaki ne az S9+ -t vegye mondjuk a 10e helyett. Még meglátom...

(#16) nozs23 válasza Drughi (#11) üzenetére

nozs23
(fanatikus tag)

Mondjuk a ppi különbséget ezen szinten már ember nem mondja meg neked, csak szám alapján tudod. Ettől az még egy csúcskategóriás kijelző lesz.
Kijelzőbe rakott ujjlenyomatolvasó is pont az a dolog amit el lehet hagyni a kevesebb árért cserébe.
A kisebb akksi mellé kisebb kijelző jár alacsonyabb felbontással tehát ugyanott lesz üzemidőben, mint a másik kettő.
A két kamera pedig még bőven vállalható csúcskategóriában, főleg úgy, hogy az a kettő ugyanaz lesz, mint a nagytesóké (tehát a Samsung legjobbja).
Teljesen korrekt készüléknek tűnik azoknak, akik nem akarnak +50, +80 ezret kifizetni az abszolút csúcsért.

(#17) Pompi válasza rajd (#15) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

"nem tudom milyen indok kell hogy valaki ne az S9+ -t vegye mondjuk a 10e helyett"

Pl. aki nem akar hajlított kijelzőt ;) :K

...

(#18) nozs23 válasza Pompi (#17) üzenetére

nozs23
(fanatikus tag)

Vagy nem akar akkora telefont, az S10E lényegesen kisebb lesz. Plusz új kamera, új SOC, +1 év támogatás.

(#19) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nagyon cuki akksik

Gondolom majd megmagyarázzák hogy fel tudják az emberek tölteni 30 perc alatt is 100%-ra, ezért nincs szükség nagyobb akksira

Gratulálok :C

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#20) samu74

samu74
(őstag)

A 4K előlapi videó is nagyon hiánypótló dolog... :N

-----------

(#21) Drughi válasza nozs23 (#16) üzenetére

Drughi
(őstag)

Szinte biztos vagyok benne, hogy nem kapja meg az s10e ugyanazt a kamerát, mint a nagyok.

Tökönrúgás lenne...

(#22) nozs23 válasza Drughi (#21) üzenetére

nozs23
(fanatikus tag)

Annyi info kiszivárgott már, hogy biztosra veheted, hogy megkapja. Teljesen megegyezik a kamera spec a telés lencsét leszámítva, ami ugye nem lesz.

(#23) baladam86 válasza Drughi (#21) üzenetére

baladam86
(fanatikus tag)

Benne vala a cikkben látható kamera specifikációk között, hogy a telefotó lencse elmarad, de a másik kettő hátlapi ugyanaz lesz, mint a két másikban.

SIISIIIS4Note3Note4Note9

(#24) *Mukeey* válasza Drughi (#21) üzenetére

*Mukeey*
(őstag)

Samsungnál azért a kamera nem szokott rossz lenni, még a J széria is korrekt az árához mérten mindig.

OnePlus 6t 8/128

(#25) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

Az aksi karcsú az S10e-nèl. Mint írták marad az s8:)

(#26) papi77 válasza nozs23 (#22) üzenetére

papi77
(PH! addikt)

Az nem jelent semmit...
Én azért cseréltem le az s9 et a pluszra,mert már félhomályban is sokkal rosszabb képeket készített mint a nagytesó! Az éjjeli képekról meg ne is beszéljünk!

"didzsééé bobó"

(#27) borand válasza .Szaki. (#5) üzenetére

borand
(fanatikus tag)

6 GB Ram, 128 Gb tárhely és legújabb csúcssoc. Gyakorlatilag a kamera szám és az ujjnyomat a különbség és pár extra. Az ára meg 240-250 környékére várható.

Szerintem big deal lesz, főleg ha a készülék méretei is 140 körüliek lesznek és 70 nél keskenyebbek. Valamivel kisebbre számítok, mint az iX.

(#28) EclipseGT válasza kbyte1024 (#25) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Egyelőre nálam is. Egyetlen indokot nem tudnék mondani, ami miatt váltani kellene.
Note 9-re is addig voltam csak rágerjedve, amíg meg nem vettem páromnak. S8+ mellé rakva viszont semmi csábítót nem látok benne.
Max. a szögletesebb forma.

[ Szerkesztve ]

(#29) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Nem felvágásból mondom de amelyik új telefonban nem lesz 5G az nálam nem rúg labdába. Ez mellett még kötelező előlapi ujjlenyomatolvasó,vezetékmentes töltés a gyors töltés mellé,természetesen pop up kamera,4K, lassított felvétel,855 soc,4000 körüli akksi. Ne legyen túl drága. Ha ezeket tudja, cserélek. :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#30) *Mukeey* válasza pusszycat (#29) üzenetére

*Mukeey*
(őstag)

Jo rendben🤣🤣🤣
Már készítik is neked☝️
🤗

OnePlus 6t 8/128

(#31) D@niel válasza pusszycat (#29) üzenetére

D@niel
(PH! addikt)

Huawei

(#32) Pete55555 válasza K0vasz (#10) üzenetére

Pete55555
(PH! kedvence)

240-ér, FHD+ kijelzővel, "lite" hardverrel?

Az első számot cseréljük 1-esre, annyit adok érte. Ha több lesz, akkor S9-et veszek inkább.

...Szeretem leracsniztatni...

(#33) EclipseGT válasza Pete55555 (#32) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Eddig sehol nem olvastam lite hardvert. Mindenhol az új Exynos + Snapi 855 van. 6GB Ram, valamint 128GB tárhely mellett. Egyedül a FHD+ stimmel azzal, amit írtál.
Szóval 240 körül abszolút nem lesz rossz vétel.

[ Szerkesztve ]

(#34) David75

David75
(őstag)

Szerintem a Samsung az s6 edge óta tud telefont gyártani. Az hogy hosszú távon kinyírja-e őket a sok kínai márka a Huawei-el az élen az majd az árazáson múlik. A kiszivárgott infok alapján borzasztóan túlárazott lesz annak ellenére, hogy nem vagyok benne biztos, hogy megéri s8-ról váltani. Ha esetleg valami jó csomagban árulják majd pl adnak hozzá órát és/vagy fülest akkor esetleg...

Mate20 Pro|i5-6600k,MSI GTX1070 gamingX, Asus ROG Swift PG278Q| Beoplay H7

(#35) janeszgol válasza David75 (#34) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Én előtte is komáltam a termékeit. S1, S2, S3, S4 mind kiemelkedő volt a maguk idejében. A Note 3, 4 és 5 meg különösen azok. Azok a királyok na.
De való igaz, az S6nál én is érzek egy határvonalat. Azóta nehezen törhetők, jobban összeszereltek.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#36) chapwees

chapwees
(lelkes újonc)

Kicsit el vannak szállva az emberek errefelé. 100k-ért csúcsot meg legyen olcsóbb mint az előző széria, de azért tudjon már mindent is. Mint ha Suzuki áron akarnátok Ferrari-t venni. Vicc. 10 éve az iPhone 3G is 140 körül nyitott, pedig az nem zudott semmit a mostaniakhoz képest. Akinek nem futja csúcsra vagy nem akar annyit kiadni érje be a szarral, ne sírjon hogy drága neki a legjobb valamiből. Az ilyenek biztos sírva eszik a CBA-s párizsit anyázva hogy drága a Pick...

Galaxy S8 | Z3 Compact

(#37) hogabesz

hogabesz
(kvázi-tag)

Ezeknek remélem nem a szokásos samsungosan gyatra üzemidejük lesz, mert akkor a hajukra kenhetik a fordított töltésüket...

(#38) ZavaBalazs válasza hogabesz (#37) üzenetére

ZavaBalazs
(őstag)

Inkább arra lesz az jó szerintem, hogy kiegészítőt tudj vele tölteni (pl a vezeték nélküli fülest, ha tokba rakod).

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#39) borand válasza Pete55555 (#32) üzenetére

borand
(fanatikus tag)

[link]
QHD, csúcs szoc.

[ Szerkesztve ]

(#40) .Szaki. válasza borand (#27) üzenetére

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Mondjuk az nem egy rossz package.

(#41) cintula187 válasza *Mukeey* (#12) üzenetére

cintula187
(PH! addikt)

Úgy úgy.
Tehát fólián keresztűl működik az ultrahangos olvasó, de üvegen már nem és ezért kell rá lyukacska?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#42) ghiottone válasza cintula187 (#41) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Elvileg ez egy kijelzővédő fóliát gyártó cégtől szivárgott ki, nem ez lesz a gyártó által rápakolt fólia. A cégnél technikai probléma volt ezért vágtak lyukat a szenzor köré. forrás

1. gen Google Pixel alkatrésznek: https://goo.gl/zAdV9Y --- 20 EUR Kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/zLziMh

(#43) *Mukeey*

*Mukeey*
(őstag)

Nem értem, hogy miért nem csináljákmár meg, hogy mindent a kijelző alá pakolnak be. Fp meg a kamera az amoled alá, úgy, hogy ha használatban van, akkor ott áttetsző lesz a kijelző.

OnePlus 6t 8/128

(#44) tony_snow válasza *Mukeey* (#43) üzenetére

tony_snow
(tag)

Csak egy gondolat, talan mert meg nem all rendelkezesukre az ehhez szukseges technologia?

(#45) nozs23 válasza tony_snow (#44) üzenetére

nozs23
(fanatikus tag)

Egy masik gondolat: mar megvan a tech, de valamivel el kell adni a következő evekben is telefonokat.

(#46) tony_snow válasza nozs23 (#45) üzenetére

tony_snow
(tag)

Ok, en mashogy gondolkodom. Ha igy lenne, hogy megvan a technologia, es alkalmaznak is, akkorat kaszalna abbol a samsung, hogy az elismeres mellett (ami pluszban sok-sok uj huseges samsung vasarlot jelentene a jovoben az s11-12-... telokra), hogy a profitbol es a plusz egy ev alatt megint tudna valamit villantani, vagy ha villantani nem is, hanem csak tokeletesiteni a jelenlegit. Raadasul akkor megint mindenki a Samsung utan menne, ami megint csak nagy fegyverteny lenne a jovoben.
Sokkal kisebbet profitalna a samsung abbol, hogy ha meglenne a tokeletesen mukodo technologia, de varna egy evet vele, hogy alkalmazza (amivel meg azt is kockaztatna, hogy beelozik).

[ Szerkesztve ]

(#47) enginev3.0 válasza chapwees (#36) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Igen így gondolkodnak a gyártók is
lásd apple

és véletlen lenne, hogy vissza estek az eladásaik? Nem hinném

De azért szép gondolatsor volt

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#48) chapwees válasza enginev3.0 (#47) üzenetére

chapwees
(lelkes újonc)

Az Apple meg a ló másik fele, az nettó gusztustalan, az alap modell (az értékelhetetlen XR) kerül annyiba mint ezeknél a csúcsok várhatóak, szóval ellenérvnek ez nem volt erős. Ott gondolkodnak így, ahol belátják, hogy több felhasználói réteg van, és csinálnak 100k körüli telefonokat is, ezért is érthetetlen a rinya, olcsón is van használható telefon, nem a drágánál kell sírni, hogy merazannyibakerül. Aktuális csúcsot semmiből nem kap meg az ember olcsópénzért, ezeknek meg lehet, hogy épp megy fel az ára de még mindig nem Apple szinten, meg még mindig jobbak az előző generációnál ami olcsóbb volt. Jelzem én sem vagyok gazdag, nekem is egy havi fizetésem egy ilyen, meg valószínűleg előfizetésre is megy mert részemről úgy éri meg ha van hozzá korlátlan mindenből, de még is belátlm, hogy fizetni kell azért ami jobb a középszernél.

Galaxy S8 | Z3 Compact

(#49) borand válasza chapwees (#48) üzenetére

borand
(fanatikus tag)

Mondjuk az az Xr egy rossz vicc. Az egész X gumi tokos dizájnt még megfejelték, plusz rátettek egy lapáttal az árához, amikor érdemi fejlődés nem igen volt benne egy 8-as iphonehoz képest a hardver aktualizáláson kívül.

(#50) Bumblebeee

Bumblebeee
(kvázi-tag)

Az baj a Samsungal, hogy nincsenek egetrengető újítások.
-csak csiszolgatnak..
Ezért váltottam HM20Pro-ra. Minden tekintetben van innováció "kamera, aksi, külső, töltés, kijelző stb."

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.