Hirdetés

2017. szeptember 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) tgabi333

tgabi333
(fanatikus tag)

Infrás távir egy ilyen usb-s dugóhoz? :F hááááát.... :F

(#2) pilóta válasza tgabi333 (#1) üzenetére

pilóta
(PH! nagyúr)

MIért? Mi a baj vele?

Egyébként baba a cucc. Mikor várható nálunk is a digitális szórás normálisan országszerte?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) Uzmany

Uzmany
(őstag)

Tetszik :)
Mikor lehet itthon kapni, és hol?

® visions created with passion

(#4) Peet

Peet
(senior tag)

Nah végre egy igazán jó kis készülék! :C

Ha hozza egy jobbfajta tvtuner minőségét akkor meg pláne :C

Gratula a TerraTecnek! :R

u.i.: ...ha ilyen pici már egy tvtuner akkor lassan megjelennek az alaplapra integrált megoldások is.....

''gyertyafényes kernelfordítás'' by SZTAKI

(#5) ciao válasza pilóta (#2) üzenetére

ciao
(senior tag)

2007-2008, 2012-re meg állítólag csak az lesz

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#6) peterkeT

peterkeT
(PH! nagyúr)

Nesze neked set-top-box... :D

Lassan tényleg azt hiszem eladom a tévémet.
Veszek egy 21''-os TFT-t beépített tunerrel egyelőre, ha meg egyszer bejön a digitális műsorszórás, akkor meg a notihoz egy ilyet. Bár az sem holnap lesz...

Közben az is eszembe jutott, hogy USB-s tv-tunert is lehet venni, bár nyilván egyszerűbb és kényelmesebb, ha az rögtön a monitorba van integrálva. Legfeljebb nem digitalizálok.

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7) tgabi333 válasza pilóta (#2) üzenetére

tgabi333
(fanatikus tag)

Hát az, hogy olyan esetekben nem működik mikor az eszköz a számítógép hátuljába van dugva.. mert azért az ember az első portokat szeretni nem lekötni, ha meg hátra teszed nincs távir, tudom előlapi panel is létezik, de akkoris.. még a hosszabbító sem megoldás, mert akkor ott lóg össze vissza

(#8) demagóg válasza tgabi333 (#7) üzenetére

demagóg
(fanatikus tag)

A TV tuner kártyáknál is ez a helyzet. A vevőt külön kell valahova ki/felragasztani. Azt is megszoktuk. Persze rádiós távirányító lenne az igazi.

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#9) peterkeT válasza demagóg (#8) üzenetére

peterkeT
(PH! nagyúr)

Ha már egyszer a beviteli eszközök működnek így.

Távirányítómániásoknak: Bővebben: link

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10) PEPE85

PEPE85
(senior tag)

Volt már egy jópár hír, hogy jönnek ezek a hibrid cuccosok Notebook-hoz, de még semmilyet nem láttam egyik computer boltban sem, pedig szívesen vennék egyet.

Watch HD movies with Telekom

(#11) cain69

cain69
(PH! kedvence)

az a legdurvább, hogy az összes alkatrész közül maga a tuner a legkisebb... :R

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#12) HW-Peter

HW-Peter
(fanatikus tag)

Már megjelent (külföldön) és kapható, vagy majd 1-2 hónap múlva lesz?

(#13) X@b3e

X@b3e
(PH! addikt)

Pöpec, hogy ilyen ''kis sz@r'', és mégis... :DD

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#14) Kriza válasza ciao (#5) üzenetére

Kriza
(őstag)

Azért én óvatosabb lennék ezzel.

Annakidején a DAB-ot is úgy tették, hogy 2005-2006 körülre felváltja az URH-FM-et, és hazánkban jelenleg még mindig csak kisérleti adás van. Az mondjuk 10 éve folyamatosan. Annak ellenére, hogy a világon az elsők között kezdődött el nálunk a kísérleti DAB, még most is csak BP-n fogható, így aztán én inkább úgy mondanám, hogy a gazdagabb európai országokban 2012 körülre igaz lehet, amit mondasz, de hazánkban sajnos nem.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#15) HW-Peter

HW-Peter
(fanatikus tag)

Mikortól kapható?

(#16) ^Bundi^

^Bundi^
(őstag)

nagyon tuti kis cuccos...lehet bekéne szereznem ilyet..eddig is terratec mániákus voltam..:)

Nos Omnes Una Manet

(#17) PEPE85 válasza ^Bundi^ (#16) üzenetére

PEPE85
(senior tag)

És van esetleg valami infód arról, hogy hol lehet ilyet kapni? Engem nem érdekel a márka csak tudnék már valahol venni ilyen hibrid cuccost. Lehet USB-s és PCMCIA-os is, lényeg, hogy fogja a sima és a digitális adásokat is, mert akkor lehetne full ingyen nézni az mtv, m2, DUNA (digitálisan) és TV2, RTL Klub és helyi adókat a régi módszerrel.

Watch HD movies with Telekom

(#18) HW-Peter

HW-Peter
(fanatikus tag)

up

(#19) wassermann

wassermann
(PH! addikt)

Ha valakit érdekel, egy hete vásároltam egy SATURN-ban, Németországban 129 €-ért.
A DVB-T-t sajnos még nem tudtam kipróbálni, mert nincs rálátásom, de ahhoz képest, hogy akkora mint egy öngyújtó nagyon jó a képe analógban is 702*576-ban.

(#20) Balinov

Balinov
(PH! félisten)

Udv,
hasznalja vki ezt a kutyut? Tervezem egy ilyen,vagy hasonlo megvetelet 15,4" notihoz.
Komplett.ie-nel 77EUR-ert lattam. Par szabadon foghato Irorszagi DVB-T ill. sima analog TV adashoz hasznalnam. Vagy inkabb ezt a varianst 64€-rert?

3yrs, 13.5kg :) HTC U11, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.