Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

(#1) AMD Power

AMD Power
(Jómunkásember)

Megnéztem az összes új Nokiát! Ez az egyetlen ami külsőre tetszik de a többi... (6290 , 6300.....)

Én nem tudom lehet ,hogy velem van baj de nekem ez az ''új'' Nokia design nem nagyon jön be! :(

Xbox One X White Special.

(#2) MichaelSD válasza AMD Power (#1) üzenetére

MichaelSD
(őstag)

Nem vagy egyedül, pedig nekem eddig csak Nokiám volt.

Már nem eladó egy Logitech Proteus Core egér

(#3) Crisp Rat

Crisp Rat
(PH! nagyúr)

a kinyithatosak kozul nekem sem sok designja tetszik, viszont legalabb probalkoznak szinekkel
ezzel a nagymami telefonnal 1 bajom van: ha az en nagymamamat veszem alapul, akkor az a 2mb memoria ami mar nem is annyi, nagyon keves... keves uzenet fer el rajta, es majd a kedves mama hetente rohangal a telefonnal, hogy villog vmi a bal sarokban meg nem kap uzeneteket meg satobbi :)

I dream about magic. And dragons. Do better today than did yesterday. Some people are so empty they can't even fill a soul gem. https://www.mixcloud.com/S_t_e_v_e_S/

(#4) Viktor0610

Viktor0610
(Jómunkásember)

2610 felújított változat.
Remélem, elfelejtették a tükröződő kijelzőt.
Egyszerű, megbízható alapkészülék.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#5) Jégkokó válasza Crisp Rat (#3) üzenetére

Jégkokó
(PH! kedvence)

Azért nem hiszem, hogy a nagyik majd sms-t fognak irogatni, mert azt se tudják, hogy mi az, inkább beütik a számot vagy kiválasztják a telefonmemóriából és felhívják az onokát, hogy hozzon farhátat :D

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6) blueMerle

blueMerle
(PH! kedvence)

Új dizájn? Új belsö? Anyám borogass...csak nekem ugrott be elsöként a 6021? Najó, abban nincs MP3 zörej meg FM rádió, de csontra ugyanaz....Á, inkább le se írom a véleményemet a Nokiáról, mert kapnék egy életre szóló bant.... :W :(((

Huawei P20 Lite

(#7) Viktor0610 válasza blueMerle (#6) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Csak neked ugorhatott be ;] , ugyanis ez a 2610 javított kiadása.
Köze nincs a 6xxx-szériához. :D

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#8) blueMerle válasza Viktor0610 (#7) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

Nem tudom....nekem mégis, a felsö része, a bill. színe, elrendezés, dizájn, és ugye a belsö....hát nem tudom, nekem egy az egyben 6021, kicsit elvettek belöle, meg hozzá is adtak

Huawei P20 Lite

(#9) AMD Power válasza Viktor0610 (#7) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Nekem a 2610-s is tetszik. Főleg feketében nagyon szép. Ez is jó lett, telefonálásra tökéletes.

Xbox One X White Special.

(#10) Viktor0610 válasza blueMerle (#8) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Csak a kedvedért... ;]

2610 [kép] vs. 2626 [kép]
és 6021 [kép]

No? ;]

(#11) blueMerle válasza Viktor0610 (#10) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

Akkor is sok a közös dizájnelem. :D

Huawei P20 Lite

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.