Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coyote2000

    őstag

    Azt hiszem, mindannyian erezhettuk a Nokia fellenduleset, ugy, ahogy a tavalyi melyrepuleset is. Tavaly olyan telefonokat hoztak ki, hogy en inkabb 2003-as modellt valasztottam, illetve par honapra atpartoltam a Sony Ericssonhoz. Aztan iden a 6230i nyitotta a sort, es jottek a jobbnal jobb, szebbnel szebb, es mindenekelott elfogadhato aru mobilok. Szerintem a 6101 is nagyon utos lesz, mar most veszik mint a cukrot... Az N sorozatrol meg nem is beszelve...
    Most mar ugy erzem, a Nokia ismet vilagelsohoz melto telefonokat ad ki. Motorolarol ugyanez nem mondhato el, de igazabol nem is nalunk sikeres, inkabb a tengerentulon. LG meg ugy fog jarni, mint a regen az Ericsson, es most a Siemens. Ha Ericssont a Sony, Siemens-t a BenQ vasarolta fel, akkor LG-t ki fogja? Mondjuk az Acer vagy vmelyik ehhez hasonlo, feltorekvo informatikai ceg...

    [Szerkesztve]

  • Athos07

    senior tag

    válasz Coyote2000 #1 üzenetére

    Érdekes kérdés, szerintem elég sok tajvani/kóreai cég, amelyik szeretne hasítani a mobilpiacból, de az LG sokkal nagyobb cég, minthogy felvásárlástól kéne félnie.

    Én is azon a véleményen vagyok, hogy a Nokia megérdemelten tartja állását, a Motorolát felhúzzák az amerikaiak, és a kínaiak. A SE előretörése pedig csak idő kérdése volt, mivel mind a távolkeletre, mind Európába nagyon versenyképes telefonokkal neveztek, míg az LG csak amerikai típusú, vagy túlbonyolított telefonokat gyárt, ami az USÁban és Kóreában elmegy, Európában viszont nem találkozik az átlag szépérzékével. A Benq meg a SE-hoz hasonlóan jönni fog, mint a talajvíz.

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Új hozzászólás Aktív témák