Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muton

    addikt

    válasz Coyote2000 #28 üzenetére

    nos, én már elég régen megtapasztaltm a nyugat európai gonolkodást, életvitelt, mivel jópárszor megfordultam arrafelé, és lehet, h idővel ki is megyek (itt nem az anyagi értékeke gondolok, mint inspirációra). pl nézd már meg egy párizsi öntudatosságát. ha valami nem tetszik neki, akkor annak hangot ad és nem azt vája csak el a fenenagy önzésében tobzódva, h majd més megoldja a problémáját. nem isteníteni akaom a franciákat, emlékszem még trianonra, viszont ha olyan lenne (pff... legalább egy picit is hasonló) az emberek mentlitása, akkor nem itt tartana az ország.

    DTF kolléga jól rávilágított, h miért írtam.nekem az volt a bajom, aminek a mondandója visszatükröződik a 28as hszdből is. ez a passzív elzárkózás (...vagy kreatív módon megpróbálsz jobban élni...) vagy elmenekülés, amit lehetséges alternatívaként megoglmazol pedig hidd el, h csak a legkényelmeseb megoldás.

    azon meg kérlek te gondolkodj már el, h kinek kellene 'felnyitni' a nagy átlag szemét. mert szerintem pont azoknk, akik látjá/látták azt, h hogyan is lehetne élni, ergo akik megélték a nyugat pozitívumait.

    igen, várjuk el nyugodtan, h a 'kevésbé jól' szocializálódot tömegek máról holnapra maguktól megváltozzanak
    vagy nem is, igazad vn dobjuk a lovak közé a gyeplőt, irány a blkán

    Elnézést mindenkitől az offért


    Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Új hozzászólás Aktív témák