Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) orbano

orbano
(PH! félisten)

nekem spec ki is szok fagyni, amióta folyton disconnectelve van...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) Nimrod

Nimrod
(PH! kedvence)

Én ma még nem is próbáltam, de akkor nem is fogom.

Az internet hülyévé tesz.

(#3) blackmoto

blackmoto
(senior tag)

Nekem ma sikerült a hugommal 1 órán át beszélgetni, úgy hogy közben vagy 6-7-szer dobta a kapcsolatot az ikon a tálcán, a beszélgetés nem szakadt meg, sőt fennakadások sem voltak benne. :B Mindezt 15:23-tól számolva.

[Szerkesztve]

(#4) Nimrod

Nimrod
(PH! kedvence)

Most próbáltam és csak a Bejelentkezés... megy. :(

Az internet hülyévé tesz.

(#5) szab.tam

szab.tam
(PH! nagyúr)

én sajna elég sokat használom, pontosabban ''nám''...
tegnap de. óta 4x enegedett fel pár percre. már nem is próbálkozom.
szoftveres probléma... valaki jól betámadta a rendszert. és most egy ideig ingatag lesz, mert pár millió felhasználó, aki 24/7-ben online, és fent volt a skype-on, most folyton kapcsolódást keres.

[Szerkesztve]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#6) DarkByte válasza blackmoto (#3) üzenetére

DarkByte
(PH! addikt)

A Skype a fájlátviteleket és a VoIP forgalmat is Peer-to-Peer alapon intézi így ha felépült a kapcsolat köztetek, utánna már a központi szerver miatt nem is fog megszakadni. :) Csakhát kell a szerencse mostanság hogy mindketten be tudjatok jelentkezni és meg tudjátok kezdeni a beszélgetést. Remélem megkalapálják minnél hamarabb, mert elsősorban Skype-ot használom mint Instant Messenger. :(

[Szerkesztve]

🧟 BrainZZZ!

(#7) blackmoto válasza DarkByte (#6) üzenetére

blackmoto
(senior tag)

Most okosabb lettem. Köszi! Így már nem tűnik csodának a jelenség... :)

(#8) tupacamaru

tupacamaru
(PH! kedvence)

Jó nagy homokszem lett ez. :( :O

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!.................... De figyelmeztetlek, letollak titeket mint a szaros gatyát. by Terry Collins................ Na mi lesz??? Ijessz!!!................... Ide hallgass Csita, meg ne rázd a pofonfát!

(#9) szab.tam

szab.tam
(PH! nagyúr)

most hallottam az összeesküvés elméletet, miszerint a kgb-nek nem engedtek valakit lehallgatni, ezért jött a bosszú... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10) Sellaci

Sellaci
(kvázi-tag)

Nekem is már 2 napja nem lép fel a hálózatra, csak kapcsolódik... :O

(#11) szab.tam

szab.tam
(PH! nagyúr)

már műkszik! :DD

(#12) majsztro

majsztro
(kvázi-tag)

Már több, mint 1órája folyamatosan bent vagyok. Úgy tűnik, mostmár jó lesz.

(#13) DarkByte

DarkByte
(PH! addikt)

A Heartbeat blog szerint (GMT) hajnali 2-re teljesen megoldották a problémát: [link] :C

🧟 BrainZZZ!

(#14) Integra

Integra
(Jómunkásember)

hihetetlen, de 2 nap után újra működik

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.