Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) sztikac

sztikac
(őstag)

Mintha mostanában a gyártók a kedves júzereket használnák béta-teszternek :U Kiadnak egy félkész verziót majd a visszajelzések alapján nem sokkal később kiadják a javított verziót kicsit más dizájnnal (lásd még p990i -> p1i)...

(#2) berci

berci
(senior tag)

Jo kis pletyka :)

Don't go home! Many people have died there!

(#3) Honkydoo

Honkydoo
(őstag)

Várjuk :R

"Fordítsd az arcodat a nap felé, és minden árnyék mögéd kerül."

(#4) nemma

nemma
(PH! addikt)

A megnövelt RAM és a kijelző(ami egyébként nagyon állat) simán többet kér majd enni, így én majdnem hiábavalónak érzem a nagyobb akksit. Mármint. Még nagyobb kéne, de haladunk

(#5) Daweee

Daweee
(őstag)

hát amit nyernek a nagyobb akksival, azt hatványozottan vesztik el a VGA kijelzővel, de nembaj, egy VGA kijelzőért mindent :))
MOD: egyébként mennyi volt a régi 95ös akksija :F

[Szerkesztve]

-- http://pun-ishment.blog.hu - A legrosszabb szóviccek -- "I'm not crazy, my mother had me tested." - Dr. Sheldon Cooper --

(#6) AMD Power

AMD Power
(Jómunkásember)

Az N95 8GB jobb minőségű, teljesen fekete házban érkezik

Szóval akkor a mostani N95 rossz minőségű házból van? :B

Xbox One X White Special Edition.

(#7) Ricardo válasza AMD Power (#6) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Nem ;)
Az isjó, de ez annál is jobb lesz :DD

(#8) mrlujoak válasza Daweee (#5) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

Ha jól emlékszem 950 mAh-ás az N95 akkuja - itt Európában...

mrlujoak

[Szerkesztve]

(#9) Daweee válasza mrlujoak (#8) üzenetére

Daweee
(őstag)

Akkor az 1200 sem olyan húdenagy előrelépés... én félnapos kapacitást jósolok VGA kijelzővel hogyha használják is... :(

-- http://pun-ishment.blog.hu - A legrosszabb szóviccek -- "I'm not crazy, my mother had me tested." - Dr. Sheldon Cooper --

(#10) bbchris

bbchris
(senior tag)

AZért én jobban ajánlanám pl az E-TEN-t mint a nokiát , lehet hogy a Nokiának jobb a kamerája igaz nem sokkal mert vola alkalmam összehasonlítani de aki komoly cuccot akar az nem ilyet néz magának . PDA-k jóval többet tudnak mint ezek , ez inkább telefon és alig használható másra , míg a PDA-s telók jobban kihasználhatóak , igaz több odafigyelést igényel . JA és ami felbosszantott az M95 nem érintőképernyős és a GPS-ért fizetni kell ! Arról nem is beszélve hogy a Symbian oprendszer nem igazán kompatibilis visszafelé .
Tömören aki telót akar annak jó de aki több mint telefont szeretne az PDA-st vesz , ja és a PDA-ra jóval több az elérhető szoftver .

(#11) rumos14 válasza bbchris (#10) üzenetére

rumos14
(PH! nagyúr)

pda-t és symbian-os nokiát is használok, de nincs mindenben igazad. _neked_ jobban bejön a pda vonal, használd egészséggel.

(#12) berci válasza bbchris (#10) üzenetére

berci
(senior tag)

Meg szerencse hogy a PDA-knal a GPS ingyen van :DD

[Szerkesztve]

(#13) nemma válasza Daweee (#9) üzenetére

nemma
(PH! addikt)

Azért az 1200mAh-ás akksi már nem rossz. Mondj még egy készüléket, amiben akkora van...
Esetleg kölcsönkérhetnék a SE akksikat ;]

(#14) joey04 válasza nemma (#13) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Hát ha a 240*320hoz kevés volt a 950es akksi akkor a 640*480hoz az 1200... nem tudom.remélem jobban bírja majd mert ha jó lesz a slide akkor minimum komolyabban is figyelem majd a telót.bár a sima n95.nél is így tettem aztán mi lett szegényből...

Bazinga!

(#15) Kantorpe

Kantorpe
(fanatikus tag)

Mikor erkezik ez a cucc ?

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#16) rumos14 válasza berci (#12) üzenetére

rumos14
(PH! nagyúr)

a gps ingyen van az okostelókhoz is, tudtommal csak arról van szó, hogy az N95-höz adott smart2go esetén a hangos navigációért fizetni kell.
de létezik ugyebár TomTom is.

(#17) rumos14 válasza nemma (#13) üzenetére

rumos14
(PH! nagyúr)

az említett új Eten gsm/pda-kban 1500-1600-as akksik vannak.

(#18) berci válasza rumos14 (#16) üzenetére

berci
(senior tag)

ha mar ennyire belemegyunk: a gps vevö nem ingyenes, barmilyen keszulekröl is legyen szo.

a smart2go (aka Nokia Maps) ingyenes, ugyanugy S60 mint Windowsos keszulekekre. a hangos navigaciojaert fizetni kell, szinten barmilyen keszulek eseten.

tudtommal a legtöbb terkepprogram - igo, tomtom, stb - nem igazan ingyenes, de javits ki ha tevedek.

(#19) rumos14 válasza berci (#18) üzenetére

rumos14
(PH! nagyúr)

na akkor a félreértés abból indulhatott ki, hogy nem derült ki, hogy a #12-t szakrasztikusan írtad-e. a gps _vevő_ természetesen nem ingyenes, meg köll venni. a navis programot is, ha az ember törvénytisztelő. a smart2go és a hozzávaló térképek talán ingyenesek, és bár én a nokiaprogramok-ról töltöttem le, olyan ''ingyenes'' feelingem volt.

(#20) Atombalu

Atombalu
(senior tag)

prototipus utan itt az igazi vegre, koszonom, h adtal erot a varakozashoz :R :DDD

iPhone 5

(#21) sztyui2

sztyui2
(őstag)

Csak lehet valahogyan ingyenesen használni a GPS-t nem?

(#22) AUT720

AUT720
(újonc)

Most már tuti tudja mindenki...
GPS ingyen van csak a Nokia Maps alkalmazás nem. A tényleges navigálásé kéne fizetni.
A képernyő 320x240-es.
Az akku elég jó bírja csak attól függ mire használják a telefont.

Ennyi!!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.