Hirdetés

2018. október 20., szombat

Gyorskeresés

(#1) KriszBoy

KriszBoy
(őstag)

Hát én is megértem Sugár urat... Hiszen a T-Mobile nyereséges, a ''Matáv'' meg a csőd szélén! Most majd a T-Mobile tartja el azt!

Lassan szerintem megszünik a vonalas telefon!

(#2) _seth_

_seth_
(PH! kedvence)

Egyre megy... eddig is egy tulaja volt mindkettőnek ez csak formalitás :) Egyébként elsőnek a matávot (t-com) vették meg a németek és csak pár évvel utána lett német tulajdonú a westel (ma már t-mobile).

(#3) ragazzo

ragazzo
(őstag)

Gondolom az összeolvadás után sem lesz kevesebb a telefonszámla....

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#4) Viktor0610 válasza KriszBoy (#1) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

''... a ''Matáv'' meg a csőd szélén! ...'' - Ezt mire is alapozod? Kicsit durva lenne... :U

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#5) KriszBoy válasza Viktor0610 (#4) üzenetére

KriszBoy
(őstag)

Biztos forrásból tudom, hogy a T-Com mostanában gyengélkelkedik..! Vagyis nem mostanában, hanem mióta a mobilpiac növekszik, a vonalas iránti igény egyre csak csökken és egyre több előfiztető mondja vissza a vonalát!

(#6) Viktor0610 válasza KriszBoy (#5) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Az lehet, h. a vonalas iránti igény csökken, de a T-Com nem csak ebből él.
Inkább írjuk azt, h. az egyik lába gyengélkedik... Max. ''másik lábára áll''...

[Szerkesztve]

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#7) KriszBoy válasza Viktor0610 (#6) üzenetére

KriszBoy
(őstag)

Pontosan melyik lábán áll most? Maximum az internetszolgáltatás amiből még bevétele lehet...

Már a cégek vonalas telefonja is mobilhálózatból indit hívást...! Pl nálunk már két éve ha vonalasról telefonálok, 30as számot ír ki a másik félnél...

(#8) Viktor0610 válasza KriszBoy (#7) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Ahogy te is írod, az internet megy náluk, meg megyeget még például a kábeltévé is.
Ill. azt ne felejtsük el, h. nagyon sok szolgáltató/nagyvállalat rendelkezik kiterjedt vezetékes telefonhálózattal (is).
Abban nyilván igazad van, h. a T-Mobile-nak jobban megy...

(#9) KriszBoy válasza Viktor0610 (#8) üzenetére

KriszBoy
(őstag)

Pont ez volt az amiért a Sugár is hözöngött... Pontosan tudta, hogy ha egyesülnek akkor a T-Mobile lesz az a részleg aki ''felfele húzza'' majd el a T-Com-ot...

(#10) Loretto válasza KriszBoy (#5) üzenetére

Loretto
(PH! nagyúr)

A szolgáltató nem az egyéni előfizetésekből nyeri a bevétel nagy részét, hanem az üzletiből, ahol nem biztos hogy visszamondják majd a vonalakat, - itt szigorúan a telefon előfizetésekre gondolok.

Soirée...

(#11) cornfake válasza KriszBoy (#7) üzenetére

cornfake
(fanatikus tag)

a tavkozlesi cegek soha sem a magan elofizetokbol elnek meg
de ha oket nezzuk,akkor amig a dsl-hez kel vezetekes vonal.....

off:bocsi Loretto,meg nem jutottam el a lap tetejere:)

[Szerkesztve]

I'm what's left, I'm what's right..

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.