Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz Viktor0610 #21 üzenetére

    Most néztem. Szerintem szép az oldal, a logó is tetszik. Viszont Operában (ráadásul pont abban!) elég furcsán működik. Ha megnézem egy telefon adatait, akkor az oldal alja le van vágva, egészen pontosan csak a ''Kapcsolódó ajánlatok'' betűk látszanak, azoknak is csupán a felső fele. A tulajdonságok és funkciók lap közötti váltáskor is fentmaradnak adatok, amiknek nem kellene. Kicsit lehetnének bőbeszédűbbek is a tulajdonságokkal kapcsolatban. Aztán pl. a J300i mióta 3G-s telefon?

    Egyébként a T-Mobile-nál sem működnek a lenyíló menük Operával, tehát előbb kattintani kell a menüponton (pl. vásárlás), és aztán választani a betöltődő oldalon (pl. akciók). De ez nem mentség a Pannonnak.

    Remélem, én is, hogy nem lesznek korlátozások a telefonokon. A logó és a saját színű menü engem annyira nem zavarna, mert ez a kék szín legalább szép. De jó lenne, ha e téren is maradnának a régiben.


    mod: valamit összekutyultak, mert a djuice oldalon meg nem jönnek be a telefonismertetők, pl. www.pgsm.hu/keszulekek/nokia3220.php

    [Szerkesztve]

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák