Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz leslie_smith #21 üzenetére

    Nem értem ezeket a korlátozásokat.
    Ahelyett, hogy mondjuk odaírnák megjegyzésben, hogy nagy hardverigény, legalább ez és ez legyen meg hozzá, ha nincs, akkor saját felelősségre töltsd le.

    Nálam NFS Most wanted van letiltva a Play-en, pedig a telefonom az EA-nál támogatott, és az irányítást is átírták...igaz, ilyen olyan effekt hiányzik.

    Egyébként nagyon a kezükre vágnék a kedves játékfejlesztőknek lásd Gameloft.
    Akik meg feltesznek mindent, látod is a store/ play-ben, de azt már nem írják oda, hogy persze, fizesd kis az 1000~ Ft-okat, de az
    "incredible graphics" csak akkor engedélyezett, ha bizonyos típusú CPU/GPU-d van.
    Azért meghagyhatnák a jogot, hogy én válasszak, hogy gyorsan fusson a játék, vagy elviselek néhány lagot, azért, hogy jobban nézzen ki.

    A Rockstarban ez a jó, legalább meghagyják a lehetőséget.

    Dark Knight Rises a tipikus példa.
    Minden indításkor megnézi, hogy neked mid van, és mivel kategóriákra vannak osztva a hardver komponensek, úgy indítja a játékot, ahogy szerintük jó.
    HTML.ekben vannak leírva ezek az apróságok, és ott szépen meg lehet nézni, hogy rengeteg apróság van amit állítani lehetne-minden effekt kb egyenként, és három-négy lépcsőben-.
    Egyszer próbáltam átszerkeszteni, de persze letöltött 1mb adatot indításkor és szépen mindent visszaállított.
    Asszony OneX-én még a hangok(!) is jobbak...azért ez már egy kicsit túlzás.

    Ha másért nem, hamis reklámért p*csán lehetne rúgni őket.
    Mert ugye a képek/videók és a szöveg alapján nézed meg,hogy mit veszel.
    Az ilyesmikre meg a tesztekben sem nagyon térnek ki.

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák