Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz vicze #4 üzenetére

    lol

    #11 Noukoum: Pro piacra majd a Pro lesz, ha folytatják azt a vonalat iMac-nél (szerintem felesleges).

    Véleményem szerint simán ez lesz az új 20"-os, mint 2007-8 körül - igazi "népgép" (már annak aki még hisz a Mac desktopban), tudja csinálni a dolgát ahogy kell, az átlagfelhasználók meg évekig elégedettek lesznek vele. Nyilván nem itthon 540-ért... de valahol mégis.

    Nekem amúgy az a véleményem hogy szép-szép, de nem kéne... egyrészt az új színek nem tetszenek, másrészt meg még bőven kivárós részemről ez az egész, kicsit olyan az M1 mint anno a Core Duo volt - megvan a potenciál, de mégis semmi ahhoz képest hogy 1-2 év múlva mit fog tudni. Akkor lesz majd fantáziát megmozgató, addig csak érdekes...

    De legalább tartották magukat a 16:10-es kijelzőhöz, még ha a pont a kijelzője miatt nem venném meg a gépet...

    #13: Tiszta sor, kicsit szerencsétlenül fogalmaztam lehet. :) Pár generáció múlva jó lesz arra is, ha csinálnak is Pro-t úgyis megkapja az erősebb hardvert kicsit butítva akkor (az majd mit tudhat, ha ez most is bőven jó!), ennek az egész M vonalnak jelenleg csak az MBP-knél van értelme szvsz az akkuidő miatt, de az is kicsit lécrezegősen. Élő tesztüzem, vagy mi...

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák