Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Na kipróbáltam a játékot Steamlinken keresztül a TV-n. Illetve csak akartam. Mert kontrollerrel azon keresztül valamiért nem akar működni. Pedig még úgy is próbáltam, hogy beszúrtam PC-n a másik kontrollerem, sőt, még az egeret és billentyűzetet is kihúztam. Érdekes módon ha PC-n közvetlen irányítom, akkor beszúrt billentyűzettel is gond nélkül működik kontrollerrel és a kontrolleres gombokat jelzi ki. Viszont ha a Steamlinkbe van bedugva az Xbox 360-as kontroller, akkor a PC-s irányítás betűit írja ki a tutorial (hiába van róla minden billentyűzet lecsatlakoztatva). Én ezt nem rovom fel hibának, lévén ez nem Steames játék, de azért örültem volna ha azonnal felismeri és annak megfelelően írja ki hogy mit kell megnyomni.

    Amúgy tetszik a demó, csak kár hogy ilyen rövid. Az irányítás meg olyan...mint a régi játékoknál, elmegy. De ha 10 Euró lesz, szerintem annyit bőven megér. Én is PC-re fogom inkább megvenni, mert van Ultrawide támogatás plusz bármilyen felbontást beállíthatsz, illetve szerintem majd lehet rá magyar feliratot rakni. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák